پهپاد كوچك تاشو 450 كیلوگرم بار حمل می كند

پهپاد كوچك تاشو 450 كیلوگرم بار حمل می كند

یک شرکت تجاری از تولید پهپادی به نام دراگون اچ اطلاع داده که توسط کاربران قابل مونتاژ است و با استفاده از آن می توان تا حداکثر ۴۵۴ کیلوگرم بار حمل کرد.به گزارش لینک وبسایت به نقل از نیواطلس، یکی از نقاط ضعف پهپادها توانایی محدود آنها برای حمل بار سنگین است. اما پهپاد جدیدی که توسط شرکت ZM Interactive در سان فرانسیسکو ساخته شده با بهره گیری از بازوهای قدرتمند خود می تواند صدها کیلوگرم بار حمل کند.
بدنه این پهپاد از فیبرکربن ساخته شده و کاربران بر مبنای وزن بار در نظرگرفته شده برای حمل می توانند شش، هشت یا دوازده موتور آنرا فعال کنند. بازوهای این پهپاد که محل نصب پره های آن هم هست، قابل تازدن هستند تا حمل و نقل و قراردادن پهپاد مذکور در جعبه راحتتر شود.
مونتاژ و راه اندازی این پهپاد در عرض چند دقیقه امکان دارد و علاوه بر این می توان برخی تجهیزات اضافی را برای انجام اموری همچون خاموش کردن آتش، بذرپاشی، نقشه برداری سه بعدی و غیره بر روی آن نصب کرد.
یک مدل کوچک تر و ارزان تر از این پهپاد قادر به حمل ۶.۸ کیلوگرم بار برای مدت حداکثر ۳۵ دقیقه است. زمان ارائه و قیمت این پهپادها هنوز اعلام نشده است.


منبع:

1399/09/27
10:46:02
5.0 / 5
390
تگهای خبر: كاربر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
Link website