نماینده رشت در مجلس مطرح كرد:

شهرك صنعتی رشت در كما

شهرك صنعتی رشت در كما

نماینده رشت در مجلس با اشاره به وضعیت نامطلوب شهرك صنعتی رشت، اظهار داشت: گیلان در اجرای پروژه های اقتصاد مقاومتی مظلوم واقع شده است.به گزارش لینک وبسایت به نقل از مهر، علی آقا زاده شامگاه چهارشنبه در جلسه اقتصاد مقاومتی در سالن غدیر استانداری به اشرافیت کامل معاونت ریاست جمهوری از آخرین وضعیت و مشکلات استان گیلان اشاره نمود و اظهار داشت: گزارشات یک طرفه مسئولان در زمینه اجرای پروژه های اقتصاد مقاومتی کافی نیست باید نگاه کارشناسی هم در نظر گرفته شود.
وی با تاکید بر اینکه برای توسعه صنعت کشاورزی در گیلان اقداماتی در حال انجام می باشد، اضافه کرد: متأسفانه شهرک صنعتی رشت در کما به سر می برد اگر ظرفیت توسعه پروژه های این شهرک وجود داشته باشد زیر ساخت های لازم همچون زمین های استاندارد وجود ندارد.
نماینده رشت در مجلس با اشاره به ظرفیت دخانیات و توانایی بالایی اشتغال زایی آن برای گیلانیان، اظهار داشت: متأسفانه این صنعت روز به روز تضعیف شده و هم اکنون وضعیت مناسبی ندارد.
وی در ادامه گفت: گیلان نسبت به دیگر استان های کشور در اجرای پروژه های اقتصاد مقاومتی مظلوم واقع شده است.
آقا زاده با اعلان اینکه بیش از سه دهه است که به دنبال مکانیزه کردن کشاورزی برای تسهیل کار کشاورزان هستیم، اظهار داشت: متأسفانه بعضی از شهرهای گیلان فقط ۳۰ درصد به این مهم دست یافته اند که قابل قبول نیست.

1399/06/21
17:51:05
5.0 / 5
1026
تگهای خبر: اقتصاد , وب
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۵
لینک دوستان لینك وبسایت
Link website