قاضی زاده هاشمی در دیدار با ناصر ابوشریف:

نرمال سازی روابط با اسرائیل موجب صلح و ثبات منطقه نمی گردد

نرمال سازی روابط با اسرائیل موجب صلح و ثبات منطقه نمی گردد

به گزارش لینك وبسایت نایب رییس مجلس اظهار داشت: با نرمال سازی روابط با رژیم اشغالگر صهیونیستی صلح و ثبات به منطقه باز نخواهد گشت، بلكه مسلمان كشی این غده سرطانی در منطقه افزایش خواهد یافت.به گزارش لینک وبسایت به نقل از مهر، ناصر ابوشریف، رئیس دفتر جنبش جهاد اسلامی با امیرحسین قاضی زاده هاشمی نایب رییس مجلس شورای اسلامی ملاقات و گفتگو کرد.
در ابتدای این دیدار، قاضی زاده هاشمی با اشاره به تحولات منطقه درباب نرمال سازی روابط پیدا و پنهان برخی از حکام کشورهای عربی اظهار داشت: برخی از حکام کشورهای اسلامی برای نرمال سازی روابط با اسرائیل شتاب دارند و این رفتار آنها به نحوی خیانت به امت اسلامی و آرمان فلسطین است.
وی در ادامه با تشریح دشمنی مستمر رژیم اشغالگر قدس با کشورهای عربی و مسلمان منطقه، اشاره کرد: با نرمال سازی روابط با رژیم اشغالگر صهیونیستی صلح و ثبات به منطقه باز نخواهد گشت، بلکه آزمندی و مسلمان کشی این غده سرطانی در منطقه افزایش خواهد یافت.
نایب رئیس مجلس شورای اسلامی رفتار مردم، مجلس و دولت ایران در ارتباط با مسئله فلسطین را سیاسی ندانست و تاکید کرد: دلیل حمایت ما از موضوع فلسطین مسئله دینی و اعتدال است.
وی بیان کرد: سنت خدا پشتیبانی از مظلوم است و ملت، مجلس و رهبری جمهوری اسلامی ایران، پشتیبانی از مردم و آرمان فلسطین را سرلوحه قرار داده اند.
نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی اشاره کرد: اعتقادات اسلامی، حمایت جمهوری اسلامی ایران از فلسطین را مبنا قرار داده و مرکزیت قانونی دینی برای ما اسلام و موضوع و مسئله اصلی فلسطین است.
قاضی زاده هاشمی، سیاست جمهوری اسلامی ایران در منطقه را تقویت تعاملات دوستانه با کشورهای اسلامی برشمرد و اظهار داشت: راهبرد جمهوری اسلامی ایران توسعه و گسترش همه جانبه همکاریهای برادرانه با کشورهای اسلامی است و مجلس شورای اسلامی در همین راستا در چارچوب گروه های دوستی_پارلمانی به دنبال تقویت مراودات پارلمانی با کشورهای اسلامی است.
نائب رئیس مجلس شورای اسلامی، در آخر این دیدار، با تاکید بر تبعات ناشی از نرمال سازی روابط ابوظبی با رژیم اشغالگر قدس، اظهار داشت: نص صریح دستورات دینی و قرآنی روابط با دشمنان را منع کرده است و تلاش مناسباتی امارات، مخالفت با اسلام و تعالیم اسلامی است.
ناصر ابوشریف رئیس دفتر جنبش جهاد اسلامی در تهران نیز توافق ابوظبی و رژیم صهیونیستی را محکوم نمود و پایداری بر آرمان های فلسطین را مورد تاکید قرار داده و اظهار داشت: نرمال سازی روابط بین امارات متحده عربی و اسرائیل، خیانتی به آرمان فلسطین و ضایع نمودن حقوق فلسطینیان است.
رئیس دفتر جهاد اسلامی فلسطین گفت: مقاومت و مبارزه با اشغالگری ادامه می یابد و ملت فلسطین هیچ گاه تحت تأثیر اقدامات خائنانه قرار نخواھد گرفت.
در اختتام این دیدار رئیس دفتر جنبش جهاد اسلامی از حمایت ھای ویژه جمهوری اسلامی ایران و مقام معظم رھبری قدردانی کرد.


منبع:

1399/06/01
22:44:38
5.0 / 5
1087
تگهای خبر: وب
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
لینک دوستان لینك وبسایت
Link website