پیشنهادات كمیسیون اقتصادی درباره بازار ارز هفته آینده تحویل دولت می شود

پیشنهادات كمیسیون اقتصادی درباره بازار ارز هفته آینده تحویل دولت می شود

لینك وبسایت: سخنگوی كمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی اظهار داشت كه پیشنهادات این كمیسیون به دولت و بانك مركزی در مورد مدیریت بازار ارز هفته آینده تقدیم خواهد شد.


مهدی طغیانی در گفت و گو با ایسنا، اظهار نمود: کمیسیون اقتصادی هفته گذشته جلساتی را با معاونین وزرا، مسئولین دولتی و رئیس کل بانک مرکزی داشت و این جلسات به صورت غیررسمی ادامه دارد. اما باتوجه به این که در هفته جاری نمایندگان برای سرکشی به حوزه های انتخابیه خود رفتند جلسات قدری با وقفه مواجه گردید.
وی افزود: در جلسات کمیسیون مجموعه ای از پیشنهادات عنوان شد که هم مشکلات عرضه ارز کمتر شود، هم تسهیلات برای صادرکنندگان در نظر گرفته شود که ارز را به چرخه بازگردانند و هم در بخشنامه رمزارزها که در بانک مرکزی در حال تدوین است، نکاتی لحاظ شود، همین طور پیشنهاداتی هم درباره مهار سوداگری عرضه کرده ایم.
نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی افزود: البته این موارد نیاز به قانون گذاری ندارد بلکه ما به دنبال این هستیم که پیشنهاداتی بدهیم که دولت بتواند روش هایی را در پیش بگیرد تا در کوتاه مدت نتیجه خوبی از آن حاصل شود.
طغیانی تصریح کرد: جلسات ما با معاونین، وزرا و مسئولین دولتی بیشتر حول محور موضوع شناسی و بررسی مضایق بود و در جلسات با رئیس کل بانک مرکزی هم ایشان کاملا همراه بودند و می گفتند از هر پیشنهادی که با امکانات موجود عملی باشد، استقبال می کند.
بگفته سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی احیانا این پیشنهادات دوشنبه هفته آینده جمع بندی خواهد شد و تحویل بانک مرکزی و دولت می شود.1399/04/11
13:47:45
5.0 / 5
1729
تگهای خبر: اقتصاد , وب
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
Link website