علیپور :

بهبود وضعیت اقتصادی اولویت مجلس یازدهم است

بهبود وضعیت اقتصادی اولویت مجلس یازدهم است

به گزارش لینك وبسایت نماینده مردم ماكو در مجلس اظهار داشت: در شرایط فعلی بهبود وضعیت اقتصادی مردم در اولویت است و مجلس باید یك تصمیم اساسی برای حل مشكلات معیشتی مردم اتخاذ كند.محمد علیپور در گفتگو با خبرنگار مهر با اعلان اینکه مجلس باید طرحی دو فوریتی برای بهبود وضعیت معشیتی مردم تعیین کند، گفت: در شرایط فعلی بهبود وضعیت اقتصادی مردم در اولویت است و مجلس باید یک تصمیم اساسی برای حل مشکلات معیشتی مردم اتخاذ کند.
وی اضافه کرد: البته ما نمی توانیم یک شبه در اقتصاد کشور انقلاب ایجاد نماییم اما معتقدیم که ظرفیت های مختلفی داریم و با تاکید بر توان داخلی و منابع درآمدی زیادی که داریم می توانیم وضعیت معیشتی ملت را بهبود بخشیم.
نماینده مردم ماکو در مجلس شورای اسلامی اشاره کرد: مجلس باید طرحی را در جهت بهبود معیشت مردم تدوین کند که بوسیله آن دولت ملزم به کنترل قیمت ها و مهار تورم و گرانی شود و از این طریق در زندگی اقتصادی مردم گشایش ایجاد شود.
علیپور با انتقاد از اعطای یارانه ۴۵ هزار تومانی به مردم، اشاره کرد: این یارانه تأثیری در زندگی مردم ندارد و باید یارانه ثروتمندان حذف شود و این یارانه ها به اقشار ضعیف جامعه داده شود. وی تصریح کرد: البته بنده مخالف پرداخت نقدی مردم هستم و معتقدم که برای پشتیبانی از اقشار ضعیف جامعه بجای یارانه، باید به آنان بسته های حمایتی، کالابرگ و کارت اعتباری داده شود. مجلس به دنبال ساماندهی پرداخت یارانه به مردم است و اگر دولت لایحه ای دراین زمینه به مجلس ارائه نکند، بطور قطع ما طرح آنرا تهیه می نماییم.


منبع:

1399/03/23
14:57:37
5.0 / 5
1755
تگهای خبر: اقتصاد , كالا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
Link website