قالیباف در پاسخ به پیام تبریك رئیس پارلمان روسیه:

آماده همكاری با روسیه در چارچوب كمیسیون مشترك پارلمانی هستیم

آماده همكاری با روسیه در چارچوب كمیسیون مشترك پارلمانی هستیم

به گزارش لینك وبسایت رئیس مجلس شورای اسلامی بر تسهیل روابط اقتصادی، تجاری، سیاسی، فرهنگی و پارلمانی ایران و روسیه تاكید و از آمادگی مجلس شورای اسلامی برای توسعه همكاریهای فیمابین اطلاع داد.به گزارش لینک وبسایت به نقل از مهر، محمدباقر قالیباف در پاسخ به پیام تبریک «ویاچسلاو ولودین» که به مناسبت انتخاب وی به ریاست مجلس شورای اسلامی ارسال شده بود، تشکر و تصریح کرد: تداوم گفت وگوهای سازنده و رایزنی و همکاری فعال مجالس دو کشور ایران و روسیه سهم مهمی در تقویت و تحکیم روابط دوستانه در عرصه های مختلف منطقه ای و بین المللی خواهد داشت.
قالیباف در متن پیام خود خطاب به رئیس دومای فدراسیون روسیه نوشته است: از ابراز محبت و پیام تبریک جنابعالی به مناسبت انتخاب اینجانب بعنوان رئیس مجلس شورای اسلامی صمیمانه تشکر و قدردانی می نمایم. اطمینان دارم که تداوم گفت وگوهای سازنده و رایزنی و همکاری فعال مجالس دو کشور سهم مهمی در تقویت و تحکیم روابط دوستانه در عرصه های مختلف منطقه ای و بین المللی داشته و بر آن تاکید می نمایم.
در ادامه پیام رئیس مجلس آمده است: آگاه شدم که ابتکار مشترک پارلمانی دو کشور معروف به کمیسیون مشترک عالی پارلمانی جمهوری اسلامی ایران و فدراسیون روسیه نقش مهمی را در سرعت بخشیدن به توافقات فیمابین و رفع برخی موانع قانونی به عهده داشته است.
قالیباف بر اهمیت توسعه مناسبات دوجانبه و پیگیری فعال مکانیزم مذکور و تسهیل روابط اقتصادی، تجاری، سیاسی، فرهنگی و پارلمانی تصریح کرد و اعلام نمود: مجلس آمادگی تحقق کامل توافقات بین دو کشور با استفاده از ظرفیت مجلس شورای اسلامی را دارد.
وی در انتها برای دولت و ملت کشور دوست فدراسیون روسیه آرزوی سعادت و بهروزی کرد.

1399/03/15
22:57:50
5.0 / 5
1900
تگهای خبر: اقتصاد , بین المللی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
لینک دوستان لینك وبسایت
Link website