جزئیات استقبال از بزرگترین كنسرت آنلاین ایران، اعلام گردید

جزئیات استقبال از بزرگترین كنسرت آنلاین ایران، اعلام گردید

به گزارش لینك وبسایت به دنبال استقبال گسترده از كنسرت آنلاین همایون شجریان به همراه اركستر مجلسی تهران و تماشای كامل پخش زنده‌ی آن توسط بیشتر از 710هزار كاربر، ایرانسل، جزئیات بیشتری از آمار استقبال مخاطبان این كنسرت را اعلام نمود.به گزارش روابط عمومی ایرانسل، جزئیات داده های استخراج شده نشان داده است که در بازه‌ی زمانی پخش زنده‌ی کنسرت، از ساعت 21 یکشنبه 4 خرداد ماه 1399 تا آخر پخش زنده کنسرت در ساعت 22 و 15 دقیقه، تعداد یک میلیون و 281 هزار و 661 نفر از کاربران لنز، برای ورود کوشیده اند که به علت این استقبال گسترده، یک میلیون و 232 هزار و 214 نفر موفق به ورود به لنز شده اند.
در این میان، 3178 نفر از کاربرانی که موفق به ورود شدند، برای تماشای محتواهای دیگر موجود در لنز اقدام نمودند و یک میلیون و 229 هزار و 36 نفر نیز، موفق به تماشای کنسرت، به صورت زنده شدند که از این تعداد، 711هزار و 924 نفر، کنسرت را «به صورت کامل» تا آخر مشاهده نمودند و 517هزار و 112 نفر هم «بخش هایی» از آنرا تماشا کردند.
داده های فوق، صرفا مربوط به بازه‌ی زمانی پخش زنده کنسرت است و ایرانسل در گزارش های بعدی، آمار مربوط به مخاطبان بازپخش های این کنسرت را هم در اختیار علاقه مندان قرار می دهد.
همایون شجریان در کنسرت «نسیم وصل» که با همراهی ارکستر مجلسی تهران به رهبری بردیا کیارس و آهنگ سازی محمدجواد ضرابیان اجرا شد، قطعاتی از آلبوم های «نسیم وصل» و «با ستاره ها» را در تالار وحدت تهران اجرا کرد و این اجرا تا ۱۳ خرداد، به صورت اختصاصی برای کاربران لنز، تلویزیون تعاملی ایرانسل پخش می شود.
ایرانسل پیش از این طی اطلاعیه ای با تاکید مجدد بر عدم انجام بلیت فروشی برای این کنسرت و صرفا دریافت حق اشتراک اپلیکیشن برای کاربران غیرایرانسلی، اعلام نموده بود ضمن دلجویی از برخی هواداران جناب آقای همایون شجریان که به علت استقبال گسترده، موفق به تماشای کنسرت به صورت زنده نشده اند، اعلام می دارد که به مناسبت عید سعید فطر و با دستور دکتر بیژن عباسی آرند مدیرعامل ایرانسل، مبلغ حق اشتراک به حساب کاربرانی که حق اشتراک ویژه خریداری نموده ولی موفق به مشاهده‌ی کامل برنامه نشده اند، بازگردانده می شود. ۲۱۲۱

1399/03/10
22:30:36
5.0 / 5
1892
تگهای خبر: اپلیكیشن , كاربر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۴
لینک دوستان لینك وبسایت
Link website