فراخوان رویداد نوپاهای فناوری های همگرا اعلام گردید

فراخوان رویداد نوپاهای فناوری های همگرا اعلام گردید

لینك وبسایت: رویداد نوپاهای فناوری های همگرا در امتداد توسعه محصول و بازار انجام می شود.به گزارش لینک وبسایت به نقل از معاونت علمی و فناوری، مرکز فناوری های همگرا معاونت علمی بستری برای تجاری سازی ایده ها و دستاوردهای پژوهشگران و فناوران این حوزه فرادر قالب برنامه ای با عنوان «نوپاهای فناوری های همگرا» هم کرده است. تاکنون سه دوره از آن با موفقیت برگزار شده است و کسب و کارهای نوپا موفق به توسعه محصول خود شدند.
در امسال، چهارمین و پنجمین دوره از برنامه «نوپاهای فناوری های همگرا» انجام می شود. البته فراخوان جهت شرکت در چهارمین دوره آن سال قبل منتشر گردید و فراخوان پنجمین دوره نیز سال جاری انجام می شود. استارت آپهای این حوزه با شرکت در دوره های آموزشی فراخوان در راه توسعه محصول خود قرار می گیرند و می توانند بازار خودرا توسعه دهند.
همچنین کمک به ارتقای فنی محصول و تسهیل دریافت مجوزها و استانداردها یکی دیگر از مزیت های حضور در این برنامه است. مرکز فناوری های همگرا معاونت علمی سال ۹۷ با انتشار اولین فراخوان این برنامه را شروع کرد. ۹ گروه از دوره نخست موفق به راه اندازی کسب وکار نوپای خود شده اند. همین طور ۸ گروه نیز بعد از دریافت آموزش ها و مشاوره های لازم در دوره دوم به دنبال جذب سرمایه و تشکیل کسب وکار خود هستند.


منبع:

1399/02/08
14:31:23
5.0 / 5
2637
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
لینک دوستان لینك وبسایت
Link website