برای ارسال بسته با اسنپ باكس چه نكاتی را رعایت كنیم؟

برای ارسال بسته با اسنپ باكس چه نكاتی را رعایت كنیم؟

لینك وبسایت برای ارسال بسته با اسنپ باكس چه نكاتی را رعایت كنیم؟این روزها پیك موتوری آنلاین به خاطر سرعت بالا و امنیت به ساده ترین و كارآمدترین روش ارسال بسته تبدیل گشته است. شهروندان شهرهای شلوغ در سراسر دنیا همیشه با معضل ترافیك و آلودگی هوا روبه رو هستند و با راهكارهای هوشمند در زمینه حمل و نقل در سال های اخیر توانسته اند قسمتی از این معضلات را كم كنند.
كسب وكارهایی كه ارسال و دریافت بسته یكی از كارهای روزمره آن هاست، كسانی كه باید اسناد و مداركی را به سرعت از نقطه ای به نقطه ای دیگر ارسال نمایند و همچنین كسانی كه ترجیح می دهند بجای استفاده از خودروی شخصی بسته های خودرا به دست پیك های موتوری بسپارند، می توانند از سرویس ارسال بسته اسنپ استفاده كنند.
اسنپ باكس، سرویس ارسال بسته سوپر اپلیكیشن اسنپ، با قیمت های مقرون به صرفه، تضمین امنیت و پشتیبانی ۲۴ ساعته نزدیك به سه سال است كه دراین زمینه خدمت رسانی می كند.
موتورهای سرویس اسنپ باكس، ظرفیت و شرایط مشخصی برای حمل و جابه جایی بسته ها دارند. قبل از آنكه اسنپ باكس را درخواست كنید، حتما به این نكات توجه داشته باشید تا بسته های شما بدون دردسر به مقصد برسند.

نكاتی كه باید پیش از ارسال بسته با اسنپ باكس رعایت كنید:
وزن و ابعاد بسته ارسالی را اندازه بگیرید:
در صورتی كه می خواهید بسته ای را با اسنپ باكس ارسال كنید، توجه داشته باشید كه موتورهای این سرویس در جابه جایی بار محدودیت وزن و ابعاد دارند. اسنپ باكس می تواند بسته هایی تا سقف ۲۵ كیلوگرم را در شهر جابه جا كند. ابعاد بسته شما هم نباید بیش از ۴۵*۴۵*۴۵ باشد. اگر می خواهید بسته شما حتما با باكس های مخصوص ارسال شود، بوسیله اپلیكیشن اختصاصی اسنپ باكس، درخواست سرویس با جعبه را ثبت كنید.
بسته بندی مرسوله را خودتان انجام دهید:
اگر مرسوله شما نیاز به بسته بندی خاصی دارد، حتما قبل از درخواست سرویس اسنپ باكس، خودتان آنرا بسته بندی كنید. اگر محتویات بسته شكستنی است، حتما آنرا در پوششی مثل نایلن حباب دار بپیچید و بعد آنرا در یك جعبه سبك قرار دهید. برای اطمینان از باز نشدن بسته طی جابه جایی حتما آنرا تا جای ممكن محكم بسته بندی كنید.
ارسال اسناد و اشیاء قیمتی ممنوع:
اسنپ باكس از حمل اسنادی مثل چك، سفته، پول نقد، طلا و اوراق بهادار و اشیاء قیمتی معذور است و در صورت ارسال مسئولیت هر نوع خسارت احتمالی به عهده خود شما خواهد بود.
مرسوله خلاف قانون، ممنوع:
اسنپ باكس از حمل مرسولات ممنوعه و همچنین مواد محترقه و مایعات و جامدات آتش زا معذور است و مسئولیت حقوقی و جزایی چنین مرسولاتی به عهده خود شماست.
مشخصات گیرنده را كامل و با دقت وارد كنید:
برای امنیت مرسوله خود، حتما مشخصات گیرنده همچون نام و آدرس او را با دقت و كامل در اپلیكیشن اسنپ وارد كنید. اگر گیرنده بهر دلیلی مرسوله شما را تحویل نگیرد، راننده اسنپ باكس بسته را به شما برمی گرداند. توجه داشته باشید كه اگر می خواهید بسته شما به دست شخص خاصی برسد، حتما نام و نام خانوادگی فرد گیرنده را هنگام درخواست اسنپ باكس، در اپلیكیشن ثبت كنید و از راننده بخواهید در محل، بسته را به شخص مورد نظر تحویل دهد.
در انتخاب نحوه پرداخت دقت كنید:
پرداخت هزینه ارسال بسته با اسنپ باكس به دو شیوه اعتباری و نقدی و از طرف گیرنده یا فرستند می تواند صورت گیرد. از آنجائیكه حین سفر نمی توانید نوع پرداخت را تغییر دهید، در صورتیكه می خواهید پرداخت شما اعتباری صورت گیرد، حتما قبل از ثبت درخواست حساب خودرا شارژ كنید. اگر مقرر است گیرنده هزینه را به صورت نقدی پرداخت كند، حتما از قبل او را در جریان بگذارید.
در صورت بروز هر گونه مشكل در ارسال و دریافت بسته با اسنپ باكس، می توانید با پشتیبانی ۲۴ ساعته اسنپ باكس با شماره ۰۲۱۹۶۶۴۲ تماس بگیرید.
۲۱۲۱

1399/01/05
23:52:20
5.0 / 5
2881
تگهای خبر: آنلاین , اپلیكیشن , سرویس , هك
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
لینک دوستان لینك وبسایت
Link website