استقبال قابل توجه از پیش خرید گوشی Huawei Y۹s

استقبال قابل توجه از پیش خرید گوشی Huawei Y۹s

به گزارش لینك وبسایت طرح پیش فروش Y۹s ۲۰۱۹ Huawei از ۱۲ بهمن در ایران شروع شد و در این طرح علاوه بر حضور در فروشگاه های منتخب، در سایت دیجی كالا هم امكان خرید این گوشی از ساعت ۱۰ بامداد روز ۱۶ بهمن وجود داشت و در ركوردی قابل توجه، در ۳۶ دقیقه تمام ظرفیت در نظر گرفته شده برای فروش آنلاین وارد سبد خرید شد و ۱۵۰۰ دستگاه Y۹s توسط مشتریان خریداری شد. خریدارانی كه در این فروش ویژه شركت كردند، یك هدست Huawei FreeLace به مجانی دریافت خواهند كرد.تا آخر روز ۱۶ بهمن پیش فروش ۲۰۱۹ Huawei Y۹s در بیشتر از ۱۸۰ فروشگاه منتخب هوآوی ادامه داشت و طبق آمارهای اعلام شده، بیشتر از ۳۰۰۰ گوشی هم در فروشگاه ها پیش فروش شدند.
فرآیند تحویل گوشیها هم از ۱۷ بهمن شروع شده و كسانی كه پیش خرید را انجام دادند، با عرضه رسید مربوطه و پرداخت هزینه، گوشی هوآوی Y۹s را به همراه هدیه ویژه اش (یك دستگاه هدست FreeLace) تحویل گرفتند.


هدست هوآوی FreeLace با قیمتی حدود یك میلیون تومان، دیگر محصول جدید هوآوی در ایران است كه هم اكنون به صورت جداگانه در بازار قابل خرید نیست و صرفا به خریداران در این طرح ویژه فروش اعطا شد.
گوشی Huawei Y۹s محصول جدید هوآوی در بازار ایران است كه تجربه متفاوتی از یك گوشی هوشمند را عرضه می كند. خصوصیت هایی مانند صفحه نمایش بی حاشیه، دوربین پاپ آپ، دوربین سه گانه ۴۸ مگاپیكسلی و قیمت مناسب این محصول را تبدیل به یك گوشی هوشمند جذاب كرده است.
2121

1398/11/25
14:24:41
5.0 / 5
3588
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۲
Link website