بررسی کاربردهای نانو فناوری در پزشکی در یک کنگره بین المللی

بررسی کاربردهای نانو فناوری در پزشکی در یک کنگره بین المللی

لینک وبسایت: از طرف دانشکده علوم و تکنولوژی های جدید دانشگاه علوم پزشکی شیراز کنگره بین المللی نانو پزشکی و ایمنی نانو انجام می شود.


به گزارش لینک وبسایت به نقل از ایسنا به نقل از ستاد نانو، دانشکده علوم و تکنولوژی های جدید دانشگاه علوم پزشکی شیراز و انجمن نانو فناوری پزشکی ایران و با حمایت ستاد ویژه توسعه فناوری نانو، چهارمین کنگره بین المللی نانو پزشکی و ایمنی نانو (NMNS 2023) را در ایام ۲۰ و ۲۱ اردیبهشت برگزار می نماید.
این کنفرانس در کنار جنبه های ایمنی نانو، به معرفی ظرفیت های نانو فناوری پزشکی در پروسه پژوهش، به بررسی کاربردهای علم و فناوری نانو در علوم پزشکی، داروسازی، زیست فناوری، پزشکی بازساختی، بهداشت، محیط زیست و همین طور جنبه های فناوری و تجاری سازی محصولات نانویی این حوزه خواهد پرداخت.
در این رویداد بزرگ علمی فرصت تبادل اطلاعات و آخرین یافته های علمی و فناورانه بین فعالین، پژوهشگران و اساتید صاحب نظر از ایران و سایر کشورهای جهان، در زمینه های تخصصی نانوپزشکی و نانوایمنی امکان پذیر شده است.
بخش های مختلف چهارمین کنگره بین المللی نانو پزشکی و ایمنی نانو (NMNS 2023) شامل سخنرانی های علمی، کارگاه ها و پنل و ارائه پوستر خواهد بود که با محوریت موضوعات زیر برپا خواهد شد:
نانوپزشکی: Nano Drug delivery system – Regenerative Nanomedicine – Biomedical Nano-Diagnostic – Biomedical Nano-Imaging
نانوایمنی: Biocompatibility of Nanomaterials – Nsnosafety in Food Industry – Occupational Health and Nanosafety – Ecotoxicology of Nanomaterials
در این رویداد بزرگ علمی امکان تبادل اطلاعات و آخرین یافته های علمی و فناورانه در بین فعالین، پژوهشگران و اساتید صاحب نظر ایران و جهان در زمینه تخصصی نانو پزشکی و نانو ایمنی فراهم گشته است.
منبع:

1402/02/03
11:25:47
5.0 / 5
243
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
Link website