بررسی زندگی فناورانه آینده در فراگیرترین نمایشگاه فناوری کشور

بررسی زندگی فناورانه آینده در فراگیرترین نمایشگاه فناوری کشور

لینک وبسایت: به گزارش لینک وبسایت، همزمان با برگزاری نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۳ در پارک فناوری پردیس، رویداد نکستیشن (ایستگاه آینده) با مبحث دگرگونی زندگی مردم متاثر از فناوری های نوین برگزار می گردد. دگرگونی دنیا توسط هوش مصنوعی و حذف مشاغل فعلی همچون موضوع هایی است که در این بخش از اینوتکس به آن پرداخته می شود.


به گزارش لینک وبسایت به نقل از ایسنا به نقل از روابط عمومی پارک فناوری پردیس، رویداد دو روزه "ایستگاه آینده" که برای سومین سال متوالی در نمایشگاه اینوتکس برگزار می شود، با حضور حدود ۴۰ متخصص در حوزه های مختلف دانش و فناوری، نتایج اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و اخلاقی، آینده متأثر از فناوری های نوین را بررسی می کند. این ایستگاه سال جاری از دریچه دو عنوان اصلی "هوش مصنوعی" و "زندگی دیجیتال" به آینده نگاه کرده و از این طریق به دگرگونی شرکت ها و زندگی ها می پردازد.
گسترش فناوری های دیجیتال، بازسازی جهان فیزیکی با فناوری های نو، تغییرات فناورانه در بدن و ذهن انسان و اثرات فناورانه در یکپارچه شدن محیط زیست، محورهایی است که در چارچوب سخنرانی و پنل توسط کارشناسان و آینده پژوهانی از ایران و جهان به آنها پرداخته خواهد شد. اکران فیلمهای مستند با موضوعات اشاره شده از دیگر برنامه های این رویداد است.
در روز اول این رویداد با مرور فناوری هایی مانند بلاک چین و حقیقت افزوده به شکل گیری زندگی های مجازی پرداخته شده و گذری به اقتصاد این حوزه و قیاس میزان گردش مالی فضای مجازی و حقیقی پرداخته می شود. در روز دوم هم به چالش هایی که هوش مصنوعی از راه دگرگونی دنیا و حذف شغل های فعلی، همچون برنامه نویسان ایجاد می کند، پرداخته می شود.
هر ساله بخشی از نمایشگاه اینوتکس در رویداد "نکستیشن" به ترسیم آینده و شرکت هایی که بر اساس فناوری نوظهور شکل می گیرند، می پردازد.
دوازدهمین نمایشگاه بین المللی نوآوری و فناوری اینوتکس ۲۰۲۳ از ۱۹ تا ۲۲ اردیبهشت ماه در پارک فناوری پردیس برگزار می گردد.
منبع:

1402/01/19
20:16:55
5.0 / 5
264
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
Link website