ارتقای مشارکت بازیگران کلیدی زیست بوم فناوری و نوآوری در اینوتکس 2023

ارتقای مشارکت بازیگران کلیدی زیست بوم فناوری و نوآوری در اینوتکس 2023

به گزارش لینک وبسایت، دوازدهمین دوره رویداد اینوتکس (۲۰۲۳) از تاریخ ۱۹ تا ۲۲ اردیبهشت ماه سال ۱۴۰۲ برگزار می گردد.


به گزارش لینک وبسایت به نقل از ایسنا، پارک فناوری پردیس معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری با برگزاری این رویداد تلاش می کند علاوه بر معرفی فناوری های روز به صنایع بزرگ و متوسط، مشتریان محصولات فناورانه را به تولیدکنندگان آنها متصل و سرمایه گذاران را با فرصت های سرمایه گذاری در طرح های فناورانه یا استارتاپ ها آشنا کند.
اینوتکس بعنوان یکی از مهم ترین رویدادهای سال در حوزه نوآوری و فناوری کشور شناخته می شود و در طول این سال ها مورد استقبال طیف وسیعی از مخاطبان واقع شده است. رویکردها و محورهای مدنظر در این رویداد در سه دسته کلی «هوشمندسازی»، «دیجیتال» و «توسعه پایدار» طبقه بندی می شود.
اینوتکس با سه هدف «توسعه همکاری ها و ارتقای مشارکت بازیگران کلیدی زیست بوم فناوری و نوآوری»، «جذب سرمایه گذاران و سرمایه پذیران» و «تولید محتوای ناب آموزشی در حوزه علم و فناوری» برگزار می گردد. این رویداد فرصت مناسبی برای معرفی بازیگران جدید زیست بوم و اتصال آنها به صنایع و بازیگران قدیمی است.
در دوره دوازدهم این رویداد فضا برای مشارکت بیشتر از ۴۵۰ شرکت دانش بنیان و نوپا فراهم است و در قسمت نمایشگاهی آن همه فعالان این زیست بوم شامل شرکتهای دانش بنیان، شرکتهای نوپا، شتاب دهنده ها، مراکز رشد، پارک های فناوری، منتورها، دانشگاه ها، سرمایه گذاران، بروکرها، رسانه ها و غیره حضور دارند.
به نقل از معاونت علمی ریاست جمهوری، علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر به این آدرس رجوع کنند.
منبع:

1401/12/04
12:21:23
5.0 / 5
308
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
لینک دوستان لینك وبسایت
Link website