توسط فناوران كشور صورت گرفت

تولید بیش از ۸۰ درصد قطعات مصرفی خودرو در وضعیت محدودیت های بین المللی

تولید بیش از ۸۰ درصد قطعات مصرفی خودرو در وضعیت محدودیت های بین المللی

لینک وبسایت: لینک وبسایت: پژوهشگران یکی از شرکت های فناور با وجود محدودیت های بین المللی که به صنعت خودرو تحمیل شد، بیش از 80 درصد از قطعات مصرفی را با بهترین کیفیت داخلی ساخته و با کسب این توانایی مبادرت به ساخت تجهیزات خطوط تولید خود برمبنای بالاترین سطح فناوری قطعه سازان خارجی کرده اند.


به گزارش لینک وبسایت به نقل از ایسنا، استفاده از نانوپوشش های دکوراتیو و تزیینی در تولید چراغ های خودرو، ضمن افزایش کیفیت پوشش دهی، عمر و دوام و همین طور شفافیت و ثبات طیف رنگی چراغ های خودرو را تامین می کند.
در این جهت یکی از شرکت های فناور فعال در این صنعت با همکاری بلندمدت با خودروسازان داخلی، هم اکنون با ظرفیت بیش از ۶ میلیون چراغ اصلی و آینه های جانبی خودرو در سال، از تامین کنندگان اصلی این قطعه برای خودروسازان کشور است.
تولید انواع رفلکتورها، لنزها و بزل های چراغ خودرو با نانوپوشش های تزیینی و پرجلوه، موجب استقبال از زیبایی توام با تنوع رنگی، دوام و ماندگاری این قطعه در خودرو ها شده است، بطور مثال قطعه بزل (ماسک) بعد از نانولایه نشانی، نقش زیبایی آفرینی در چراغ را بر عهده دارد.
ارائه خدمات پوشش های نانوساختار تزئینی روی سطوح فلزی، سرامیکی، شیشه ای و حتی انواع قطعات خودساز در صنایع دستی از دیگر توانمندی های این مجموعه صنعتی است.
به نقل از ستاد نانو، این گروه فناور با بهره بردن از دانش فنی و تکیه بر نیروی انسانی متخصص خود، طی سال قبل جزو تولیدکنندگان اصلی قطعات یدکی چراغ خودرو برای خودروسازان ایرانی با تولید بیش از ۲۰ هزار قطعه در روز بوده و در زمینه طراحی محصول موفق به طراحی و تولید انبوه محصولات مختلفی برای صنعت خودروسازی شده است.
این شرکت با وجود محدودیت های بین المللی که به صنعت خودرو تحمیل شد، بیش از ۸۰ درصد از قطعات مصرفی را با بهترین کیفیت داخلی ساخته و با کسب این توانایی نسبت به ساخت تجهیزات خطوط تولید خود بر طبق بالاترین سطح فناوری قطعه سازان خارجی اقدام نموده است.1401/11/16
18:06:45
5.0 / 5
304
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۴
لینک دوستان لینك وبسایت
Link website