دوره توانبخشی اختلالات روانپزشکی

دوره توانبخشی اختلالات روانپزشکی

لینک وبسایت: لینک وبسایت: دوره جامع توانبخشی شناختی در اختلالات روانپزشکی و نورولوژی با حمایت ستاد توسعه علوم و فناوری های شناختی انجام می شود.


به گزارش لینک وبسایت به نقل از ایسنا، با هدف آشنایی با ابزارهای نوین، تجربیات بالینی و مدلهای موجود در زمینه توجه، حافظه و کارکردهای اجرائی، دوره جامع توانبخشی در اختلالات روانپزشکی و نورولوژی با حمایت ستاد توسعه علوم و فناوری های شناختی برگزار می گردد.
طراحی پروتکلهای مداخله ای برای مشکلات شناختی و معرفی تکنولوژی های نوین حوزه توانبخشی با رویکرد های مبتنی بر شواهد از دیگر اهداف برگزاری این رویداد علمی و تخصصی عنوان شده است.
دوره جامع توانبخشی شناختی در اختلالات روانپزشکی و نورولوژی از مفاهیم تا مداخلات بالینی با معرفی ابزارها و تکنولوژی های نوین توسط گروه علمی سیناپس و لابراتوار ملی نقشه برداری مغز با حمایت ستاد توسعه علوم و فناوری های شناختی و با حضور اساتید مجرب حوزه علوم شناختی، توانبخشی، روانپزشکی و نورولوژی اواخر بهمن ماه جاری برگزار می گردد.
این دوره در چهار سرفصل مبانی، اختلالات شناختی، توانبخشی شناختی و ابزارها برای دانشجویان و فارغ التحصیلان رشته های روانشناسی، علوم شناختی، کاردرمانی، گفتاردرمانی، شنوایی شناسی، روانپزشکی، نورولوژی، پزشکی، علوم اعصاب، علوم تربیتی و مشاوره برگزار می گردد.
به نقل از ستاد علوم شناختی، علاقه مندان شرکت در این دوره که به مدت ۵۶ ساعت به طور آنلاین ادامه پیدا می کند، می توانند بوسیله آدرس https: //irsynapse.com/ نسبت به ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر اقدام نمایند.
منبع:

1401/11/10
10:00:25
5.0 / 5
397
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۱
لینک دوستان لینك وبسایت
Link website