با حكم معاون علمی رئیس جمهوری؛

سرپرست مرکز توسعه فناوری های راهبردی معاونت علمی انتخاب شد

سرپرست مرکز توسعه فناوری های راهبردی معاونت علمی انتخاب شد

به گزارش لینک وبسایت، معاون علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان رئیس جمهوری طی حکمی ˮسرپرست مرکز توسعه فناوری های راهبردی و مشاور رئیس بنیاد ملی نخبگانˮ را منصوب نمود.


به گزارش لینک وبسایت به نقل از ایسنا، روح الله دهقانی فیروزآبادی معاون علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان رئیس جمهوری طی حکمی شقایق حق جوی جوانمرد را که پیش از این ریاست مرکز راهبردی فناوری های همگرای معاونت علمی را بر عهده داشت، بعنوان «سرپرست مرکز توسعه فناوری های راهبردی و مشاور رئیس بنیاد ملی نخبگان» انتخاب کرد.
در حکم دهقانی خطاب به حق جوی جوانمرد آمده است: "عطف به ارتقاء ساختار سازمانی معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان و نظر به مراتب شایستگی و تجارب، به باعث این حکم شما را بعنوان «سرپرست مرکز توسعه فناوری های راهبردی و مشاور رئیس بنیاد ملی نخبگان» منصوب می کنم. با عنایت به اهداف عالی این معاونت و ضرورت برنامه ریزی و تحول در ارتقاء اقتصاد دانش بنیان کشور مأموریت های ویژه ای برای جنابعالی در نظر گرفته می شود.
«راهبری ستادهای توسعه فناوری پیشرفته با تمرکز ویژه بر فناوری های کاربردی نوظهور و اقتدارآفرین»، «معرفی ظرفیت های جدید فناورانه به زیست بوم نوآوری کشور با همکاری سایر بخش های معاونت»، «حمایت از شتابدهنده ها، مراکز رشد و پارک های علم و فناوری با همکاری حداکثری بخش خصوصی و برنامه ریزی برای رشد پویا»، «ایجاد ارتباط مؤثر ستادهای توسعه فناوری پیشرفته و ستادهای توسعه اقتصاد بخشی برای توسعه فناوری هدفمند با همکاری بخش های مربوطه»، «حمایت هدفمند از توسعه زیرساخت های آزمایشگاهی، ساخت و تأمین تجهیزات و مواد با شبکه سازی ظرفیت های کشور در حوزه های علوم پایه و کاربردی» و «تعامل سازنده با بنیاد ملی نخبگان برای پرورش استعدادهای اثرگذار در حل مسائل کشور» همچون این مأموریت ها است.
از درگاه خداوند متعال دوام توفیقات جنابعالی را در پیروی از منویات حکیمانه رهبر معظم انقلاب اسلامی و سیاست های دولت مردمی خواستارم.
فرصت را غنیمت شمرده و از تلاش و زحمات میثم فرج الهی در طول تصدی این مسئولیت کمال تشکر و قدردانی را دارم و از خداوند متعال برای ایشان سلامتی آرزومندم. "
به نقل از معاونت علمی ریاست جمهوری، از سوابق اجرایی شقایق حق جوی جوانمرد، پزشک و متخصص فیزیولوژی عروق و استاد تمام دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان میتوان به «ریاست مرکز تحقیقات فیزیولوژی کاربردی»، «معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی اصفهان»، «ریاست بنیاد نخبگان استان اصفهان»، «ریاست دانشکده تکنولوژی های جدید پزشکی، مدیریت توسعه فناوری سلامت دانشگاه علوم پزشکی اصفهان» و «ریاست مرکز توسعه و هماهنگی تحقیقات وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی» اشاره نمود.
همینطور خانم حق جوی بیشتر از ۳۰۰ مقاله پژوهشی، ۶ کتاب علمی و تخصصی و یک کتاب راهنمای عملی زندگی دانشجویی را در کارنامه کاری و علمی خود دارد.
منبع:

1401/11/05
12:33:34
5.0 / 5
263
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۲
Link website