مسائل بنیاد ملی نخبگان در معرض دریافت ایده های اجتماع نخبگانی

مسائل بنیاد ملی نخبگان در معرض دریافت ایده های اجتماع نخبگانی

لینک وبسایت: به گزارش لینک وبسایت، معاون مستعدان و آینده سازان بنیاد ملی نخبگان اظهار داشت: در جهت افزایش اثرگذاری اجتماع نخبگانی و جریان‏ سازی در فضای دانشجویی و دانش ‏آموختگان، بنیاد ملی نخبگان مسائل خویش را هم در معرض دریافت ایده های اجتماع نخبگانی قرار داده است.


به گزارش لینک وبسایت به نقل از ایسنا، سید محمدصادق موحد با بیان اینکه ارتقای «زیست بوم علم، فناوری، اقتصاد و مدیریت» از اهداف اصلی بنیاد ملی نخبگان است، اظهار داشت: برای نیل به این مهم، «طرح شهید بابایی» با هدف پشتیبانی از توسعه رویدادهای رقابتی مساله محور که حول مسائل صنعت و جامعه شکل می گیرند، اجرا می شود.
وی ادامه داد: افزایش اثرگذاری اجتماع نخبگانی کشور بر زیست بوم علم، فناوری، اقتصاد و مدیریت و همینطور جریان‏ سازی در فضای دانشجویی و دانش ‏آموختگان برتر برای حل مسائل کشور، از دیگر اهداف اصلی بنیاد ملی نخبگان از اجرای این طرح است.
موحد افزود: در این راستا، بنیاد می خواهد از این بستر، برای حل مسائل خود هم استفاده نماید و با برگزاری رویدادی رقابتی، مسائل خویش را در معرض دریافت ایده های اجتماع نخبگانی قرار دهد. ازاین رو، بنیاد ملی نخبگان بعنوان صاحب مساله و البته حامی رویداد (در قالب طرح شهید بابایی)، به منظور استفاده از ظرفیت مجریان توانمند و دارای سابقه برگزاری رویدادهای رقابتی و آشنا با نظام و اجتماع نخبگانی، فراخوان انتخاب مجری برگزاری این رویداد را اعلام نموده است.
رئیس شورای راهبری طرح توسعه رویدادهای رقابتی مساله محور (طرح شهید بابایی)، خاطرنشان کرد: در نظر است این رویداد در موضوعات «ارائه ایده، راهکار و پیشنهادهای سیاستی برای شناسایی فعال و غیرخوداظهارانه برای شناسایی استعدادهای برتر کشور»، «ارائه ایده، راهکار و پیشنهادهای سیاستی برای جذب و اثرگذاری اجتماع نخبگانی در حل مسائل و نوآوری های اجتماعی»، «ارائه ایده، راهکار و پیشنهادهای سیاستی برای رویارویی با مهاجرت اجتماع نخبگانی»، «ارائه ایده، راهکار و پیشنهادهای سیاستی برای شبکه سازی اجتماع نخبگانی» برگزار گردد.
معاون آینده سازان بنیاد ملی نخبگان تاکید کرد: انتظار اینست که مطابق چارچوب طرح شهید بابایی، رویداد شامل دوره های توانمندسازی، تیم سازی و انجام داوری علمی و قابل دفاع باشد.
موحد اظهار نمود: نهادی (دولتی یا غیر دولتی) می تواند این رویداد را برای بنیاد برگزار کند که دارای شخصیت حقوقی و سابقه فعالیت در رابطه با برگزاری رویداد رقابتی، برخوردار از نیروی انسانی متخصص با سوابق اجرایی مرتبط، دارای دفتر کار مناسب و تجهیزات کافی و بسترهای مناسب عرضه خدمات و همینطور برخوردار از تعاملات و ارتباطات گسترده با اجتماعی نخبگانی باشد.
به نقل از پایگاه اطلاع رسانی بنیاد ملی نخبگان، نهادهای حائز شرایط می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و یا ثبت نام در این فراخوان به نشانی http: //babaei.bmn.ir/rfp.aspx رجوع کنند.
1401/10/21
08:16:08
5.0 / 5
277
تگهای خبر: اقتصاد , خدمات , فناوری , متخصص
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
Link website