تمدید مهلت ثبت نام در رویداد پیوند در حوزه برق و مکانیک

تمدید مهلت ثبت نام در رویداد پیوند در حوزه برق و مکانیک

لینک وبسایت: به گزارش لینک وبسایت، مهلت ثبت نام در رویداد «پیوند» برای شناسایی استارت آپ ها و دارندگان طرح های فناورانه و نوآورانه حوزه برق و مکانیک تا 15 دیماه تمدید گردید.به گزارش لینک وبسایت به نقل از ایسنا، صندوق نوآوری و شکوفایی با همکاری سازمان جهاد دانشگاهی علم و صنعت، فراخوان رویداد «پیوند» برای شناسایی استارت آپ ها و دارندگان طرح های فناورانه و نوآورانه حوزه برق و مکانیک را مختص دانشجویان، شرکتهای دانش بنیان و استارت آپ های فعال در این عرصه منتشر نمود.

رویداد «پیوند» برای شناسایی طرح ها و استارت آپ ها در حوزه برق و مکانیک به منظور بهم رسانی شتابدهنده ها و استارت آپ ها برگزار می گردد. هدف از برگزاری این رویداد، شناسایی استارت آپ ها و طرح های استارت آپی جذاب و توانمند حوزه برق و مکانیک و معرفی آنها به شتابدهنده ها (اعم از دانش بنیان یا غیر دانش بنیان) و سایر سرمایه گذاران و فعالان اکوسیستم نوآوری و در نتیجه تأمین بخشی از هزینه های شتابدهی کسب و کارهای نوپا است.

در این رویداد، ایده پردازان و استارت آپ های نوپا و استارتاپ های در حال توسعه طی فراخوانی، شناسایی و آماده عرضه به شتابدهنده های دانش بنیان بعنوان عامل صندوق نوآوری و شکوفایی می شوند. از بین طرح های دریافت شده، بعد از غربالگری اولیه، برخی از طرح ها انتخاب می شوند. سپس برای صاحبان ایده و اعضای استارت آپ های منتخب، کارگاه های آموزشی برگزار می گردد و بعد از آن مرحله دوم غربالگری صورت می گیرد که از بین شرکت کنندگان، تعدادی برای حضور در رویداد پایانی انتخاب شده و آماده عرضه به سرمایه گذار می شوند.

طرح های ارسال شده به دبیرخانه رویداد، بعد از ارزیابی اولیه در دوره توانمندسازی ۳ روزه ای جهت تکمیل مدل کسب و کار و شاخصهای مورد نظر سرمایه گذاران، شرکت می کنند. این دوره با عنایت به طرح های عرضه شده و سطح بلوغ آنها عرضه می گردند. بعد از آن استارت آپ ها در یک بازه دو هفته ای فرصت دارند تا مدل کسب و کار خویش را برای عرضه در روز اصلی رویداد پیوند، جهت عرضه به سرمایه گذاران آماده کنند. طرح های منتخب توسط سرمایه گذاران، جهت انعقاد قرارداد هم سرمایه گذاری توسط جهاد دانشگاهی و صندوق های سرمایه گذاری حاضر در رویداد، دعوت می گردند.

با توجه به این که یکی از نقاط قوت طرح پیوند، طرح هم سرمایه گذاری صندوق نوآوری و شکوفایی است، در این رویداد، در صورتیکه صندوق های پژوهش و فناوری و سازمان جهاد دانشگاهی علم و صنعت بعد از ارزیابی و تایید ایده های نوآورانه، تصمیم به سرمایه گذاری روی آن طرح بگیرند، صندوق نوآوری و شکوفایی تا سقف ۸۰ درصد هزینه شتابدهی را تأمین می کند.

یک وجه تمایز این رویداد، امکان استفاده از زیرساخت های فنی و کارگاهی، شبکه متخصصین و ارتباطات صنعتی سازمان جهاد دانشگاهی علم و صنعت است که برگزیدگان می توانند از آنها بهره مند شوند. باتوجه به پیچیدگی فرآیند سرمایه گذاری و حجم سرمایه مورد نیاز طرح های حوزه هاردتک، این منابع به روش هم سرمایه گذاری توسط سازمان جهاد دانشگاهی علم و صنعت و صندوق های سرمایه گذاری حاضر در رویداد تأمین خواهد شد

محورهای این رویداد برق قدرت، منابع تغذیه و مبدل های الکتریکی، الکترومکانیک، انرژیهای نو و تجهیزات مکانیکال و دیگر سیستم های در رابطه با صنایع ریلی، پالایشگاهی و نیروگاهی و انرژی خواهد بود.

متقاضیان جهت شرکت در این نوبت از رویداد پیوند می توانند از راه لینک https: //forms.inif.ir/web/guest/sanaat ثبت نام کنند. همینطور برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند با شماره تماس ۰۹۱۴۱۹۷۰۰۶۵ و ۰۹۳۰۷۷۵۶۸۳۴ تماس حاصل کنند

تمامی هزینه های برگزاری رویداد توسط صندوق نوآوری و شکوفایی تأمین شده و شرکت در این رویداد کاملا مجانی است.

منبع:

1401/10/02
12:40:22
5.0 / 5
392
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۱
لینک دوستان لینك وبسایت
Link website