برگزاری پاویون شرکت های دانش بنیان در نمایشگاه ایران متافو ۲۰۲۲

برگزاری پاویون شرکت های دانش بنیان در نمایشگاه ایران متافو ۲۰۲۲

لینک وبسایت: به گزارش لینک وبسایت، پاویون اختصاصی شرکتهای دانش بنیان در نوزدهمین نمایشگاه بین المللی متالورژی (ایران متافو ۲۰۲۲) در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می شود.


به گزارش لینک وبسایت به نقل از صندوق نوآوری و شکوفایی، در این نمایشگاه که طی روزهای ۹ تا ۱۲ آذر ماه سالجاری برگزار می شود، پاویون اختصاصی شرکتهای دانش بنیان فعال در این عرصه با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی برپا خواهد شد. در این نمایشگاه ۲۱ شرکتهای دانش بنیان فعال در حوزه های آهن و فولاد، ریخته گری، قالب سازی و آهنگری و ماشین کاری، فلزات غیرآهنی، معدن و صنایع معدنی، نسوزها و سرامیک های صنعتی، کوره های صنعتی و عملیات حرارتی به نمایش دستاوردها و عرضه توانمندی ها و محصولات خود در این نمایشگاه می پردازند. برگزاری پاویون های شرکتهای دانش بنیان در نمایشگاه های داخلی یکی از خدمات صندوق نوآوری و شکوفایی در جهت توسعه بازار شرکتهای دانش بنیان است که طی آن شرکتهای منتخب می توانند از تخفیف ۹۰ درصدی در تأمین هزینه های در ارتباط با شرکت در نمایشگاه ها برخوردار شوند و به معرفی محصولات و دستاوردهایشان بپردازند.
هماهنگی برای حضور و بازدید مسؤلان کشور و هیئت های تجاری داخلی و خارجی و همینطور برگزاری جلسات مذاکرت تجاری با مشتریان بزرگ، بخشی از خدماتی است که در این پاویون ها به شرکتهای دانش بنیان عرضه می شود.

1401/09/11
13:35:31
5.0 / 5
352
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۱
Link website