شاهوردی مطرح كرد؛

ایجاد لابراتوار مشترک پژوهشگاه رویان و وزارت آموزش وپرورش

ایجاد لابراتوار مشترک پژوهشگاه رویان و وزارت آموزش وپرورش

لینک وبسایت: به گزارش لینک وبسایت، رییس پژوهشگاه رویان اظهار داشت: با ایجاد آزمایشگاهی برای دانش آموزان، فرصت و زمینه ای فراهم می کنیم که دانش آموزان با سلول و کار در لابراتوار آشنا گردند.به گزارش لینک وبسایت به نقل از مهر، عبدالحسین شاهوردی در آئین تبادل تفاهم نامه همکاری بین وزارت آموزش و پرورش و پژوهشگاه رویان ضمن قدردانی از دید مثبت وزیر آموزش و پرورش به پژوهشگاه رویان و حمایت های مجموعه وزارتخانه گفت: امیدوار هستم این نگاه مثبت، پاسخ شایسته ای از طرف مجموعه رویان به همراه داشته باشد.
وی اضافه کرد: نگاه پژوهشگاه رویان امتداد یک فرهنگ کاری و حرفه ای است تا با همراهی آموزش و پرورش آینده روشنی برای کشورمان رقم بخورد.
شاهوردی با اشاره به این که پژوهشگاه رویان اقدامات و برنامه هایی برای آشنایی دانش آموزان با این عرصه مدنظر دارد، افزود: یکی از برنامه ها این است که با ایجاد آزمایشگاهی برای دانش آموزان، فرصت و زمینه ای فراهم می نماییم که دانش آموزان با سلول و کار در لابراتوار آشنا گردند.
رئیس پژوهشگاه رویان تاکید کرد: به اندازه وسع خودمان حرکت می نماییم و امیدواریم با نگاه خوبی که در وزارت آموزش و پرورش دارد، جوانه ای که دررویان شکل گرفته است باقوت ادامه یابد و تقویت شود تا در مدارس و بین دانش آموزان تأثیرگذار باشد.
وی اظهار داشت: نسل جدید پزشکی به علوم پایه گره خورده است. امروز بواسطه عرصه هایی همچون سلول های بنیادی شاهد انقلاب دوم در دنیای پزشکی هستیم که البته این میدان، سربازان خاص و انسان های عاشق را می خواهد تا با همراهی افرادی که بصورت بالینی کار می کنند، بنیان گذار اتفاقات خوبی برای آینده این سرزمین باشند.
شاهوردی اشاره کرد: این اتفاقات خوب باید از مدرسه شروع شود و بطور قطع همراهی مجموعه آموزش و پرورش در این راه بسیار مهم و باارزش است.

1401/08/30
10:32:36
5.0 / 5
123
تگهای خبر: آموزش , وب
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۱
Link website