مدیر خانه نوآوری در روسیه خبر داد:

روسیه خواهان محصولات های تک کشاورزی ایرانی

روسیه خواهان محصولات های تک کشاورزی ایرانی

لینک وبسایت: به گزارش لینک وبسایت، مدیر خانه نوآوری و فناوری روسیه از تعامل فناورانه ایران و روسیه اطلاع داد و اظهار داشت: روس ها خواهان محصولات فناورانه کشاورزی ایران خصوصا در حوزه دام و طیور هستند.دکتر مهدی دیلم صالحی در گفتگو با خبرنگار مهر ضمن اشاره به همکاری ایران با روسیه در زمینه کشاورزی اظهار داشت: هم اکنون ارتباطات ایران و روسیه در زمینه صادرات محصولات کشاورزی غیر های-تک وجود دارد.
وی با اشاره به اینکه به واسطه خانه نوآوری، برخی محصولات های-تک در معرض نمایش گذاشته شده اند که این می تواند باب همکاری ایران و روسیه را فراهم آورد، اظهار داشت: وقتی یک محصول از جانب روسیه درخواست می شود و متقاضی و بازدیدکننده با محصولات دیگر در خانه نوآوری روبرو می شود، می تواند درخواست آنها را بیشتر کند.
وی با بیان مثالی اظهار داشت: روس ها خواهان یک محصول کشاورزی بودند و زمانی که با مکمل های دام و طیور در شوروم خانه نوآوری مواجه گشتند تصمیم گرفتند که از این محصولات هم بهره ببرند و این فرصت خوب صادراتی برای شرکتهای دانش بنیان حوزه کشاورزی، دام و طیور به حساب می آید.
وی ضمن اشاره به خانه نوآوری ایران در روسیه اظهار داشت: سال جاری فعالیت این خانه نوآوری بیشتر از گذشته خواهد شد چونکه در دیدار اخیر شرکتهای دانش بنیان ایرانی با شرکتها و تجار روس، تفاهمات خوبی صورت گرفته و شرایط جدید فدراسیون روسیه هم نویدبخش توسعه تعاملات است.
صالحی اظهار داشت: زیرساخت خانه نوآوری در جهت تسهیل امر صادرات محصولات دانش بنیان و فناور است و دو سرویس اصلی به شرکتهای دانش بنیان عرضه می کند.
وی با اشاره به اینکه سرویسهای اصلی کمک کننده از راه خانه های نوآوری و فناوری به شرکتهای دانش بنیان شامل خدمات نرم افزاری و سخت افزاری است، بیان نمود: خدمات سخت افزاری شامل شوروم کالا و دستاوردهای دانش بنیان در نمایشگاه عرضه محصولات، فضای کار اشتراکی، فضای کار اختصاصی، سالن جلسات و امکانات برگزاری جلسات B۲B است.
وی افزود: خدمات نرم افزاری شامل تحقیقات بازار، بازاریابی، یافتن شریک تجاری، برگزاری دوره های آموزشی و منتورینگ و دریافت استانداردها و مجوزهای ورود به بازار و خدمات حقوقی و عقد قرارداد می شود.

1401/08/15
10:35:10
5.0 / 5
388
تگهای خبر: آموزش , خدمات , دستاورد , سرویس
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۵
لینک دوستان لینك وبسایت
Link website