دهقانی فیروزابادی:

محصولات دانش بنیان بیمه می شوند

محصولات دانش بنیان بیمه می شوند

به گزارش لینک وبسایت، سرپرست معاونت علمی و فناوری با تکیه بر این که بازارسازی شرکتهای دانش بنیان و اتصال آنها به کارگزاران از برنامه های ما است، اظهار داشت: همینطور توجه جدی به اجرای قانون جهش تولید دانش بنیان داریم.به گزارش لینک وبسایت به نقل از مهر، روح اله دهقانی فیروز ابادی امروز در آخرین روز سیزدهمین نمایشگاه ایران نانو در جمع خبرنگاران اظهار داشت: «اقتدار» محصول مورد توجه علم و فناوری است و این مورد را کل دنیا متوجه شده است.
سرپرست معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری افزود: در کشور ما از ۲۰۰۵ که تحریم های اقتصادی آغاز شد گزارشهایی را دیدیم که اشاره می کنند رهبر جمهوری اسلامی توسعه جمهوری اسلامی و اقتصاد را در بستر علم و فناوری برنامه ریزی نموده است.
وی با اشاره به اینکه کشور عزم کرده که با توجه ویژه به فناوری اقتصاد را بسازد، اظهار داشت: امروز شاهد این هستیم که مهم ترین پایگاه های اقتصاد دانش بنیان (دانشگاهها و مراکز فناوری) مورد توجه دشمن قرار گرفته است.
وی افزود: امروز از ۸ بامداد وزیر اقتصاد کشور از دستاوردهای دانش بنیانها بازدید داشته و این مورد یک پیام دارد و آن هم نشان دهنده اینست که یک کشور با تمام توانش رویکرد جدی به حوزه دانش بنیانها و توسعه فناوری دارد.
دهقانی فیروزآبادی با تکیه بر این که سال دانش بنیان مخصوص سال جاری نیست، اظهار داشت: سال جاری طلیعه شروع توجه به شرکتهای دانش بنیان است ما برنامه هایی را با وزارت اقتصاد درحال اجرا هستیم ضمن این که توجه جدی به اجرای قانون جهش تولید دانش بنیان داریم.
وی افزود: همگن و همراه کردن مجموع شرکتهای کوچک برای تولید اقتصادهای بزرگ، توجه به بیمه محصولات دانش بنیان، اتصال اقتصاد دانش بنیان به نیاز مردمی و... رئوس برنامه های جدی ما در معاونت علمی است.
وی با تکیه بر این که بزرگترین پشتیبانی از شرکتهای دانش بنیان ایجاد بازار است، اظهار داشت: همینطور شبکه سازی شرکتها وصل کردن به کارگزاران تجاری سازی و فروش از خدماتی است که در معاونت علمی پیگیری می شود.


منبع:

1401/07/15
15:00:03
5.0 / 5
216
تگهای خبر: اقتصاد , خدمات , دستاورد , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۲
Link website