برگزاری هفتمین نمایشگاه آنلاین استخدام و کارآموزی صدف در 5 استان

برگزاری هفتمین نمایشگاه آنلاین استخدام و کارآموزی صدف در 5 استان

هفتمین نمایشگاه آنلاین استخدام و کارآموزی صدف با هدف عرضه فرصت های شغلی و کارآموزی شرکتهای دانش بنیان در پنج استان به همت پارک فناوری پردیس برگزار می گردد.


به گزارش گروه علم و آموزش ایرنا، هفتمین نمایشگاه آنلاین کارآموزی و استخدام صدف با هدف عرضه فرصت های شغلی و کارآموزی شرکتهای دانش بنیان، فناور، استارتاپ ها و شرکتهای صنعتی، توسط پارک فناوری پردیس از ۲۱ تا ۲۷ خرداد ۱۴۰۱ برگزار می گردد.
این نمایشگاه آنلاین در پنج استان تهران، البرز، اصفهان، یزد و خراسان برگزار می شود، در ۶ دوره برگزار شده تا کنون بیشتر از ۹۰۰ شرکت حضور داشتند و بیشتر از ۸ هزار و ۲۰۰ جایگاه شغلی و کارآموزی از سوی شرکت ها ثبت شده است. همینطور بیشتر از ۱۴۰ هزار کارجو از این نمایشگاه ها بازدید کردند و بیشتر از ۴ هزار و ۵۰۰ رزومه از سوی کارجویان برای فرصت های تعریف شده ارسال شد که نتیجه آن استخدام بیشتر از ۶۵۰ نفر در شرکت ها بود.
از برنامه های ویژه در نظر گرفته شده برای هفتمین نمایشگاه کارآموزی و استخدام صدف، میتوان به امکان ویژه سازی غرفه های آنلاین شرکت ها با بارگذاری تصاویر و ویدیوها، امکان گفتگوی آنلاین کارفرمایان با کارجویان به صورت تصویری، برگزاری کارگاه های آموزشی ویژه مدیران منابع انسانی شرکت ها و... نام برد.
در این دوره شرکتهای پارک فناوری پردیس و دیگر شرکتهای دانش بنیان می توانند از خدمات نمایشگاه با تخفیف ویژه استفاده کنند.
کارفرمایان می توانند برای جذب سرمایه های انسانی و استعدادهای برتر دانشگاه ها تا ۱۸ خردادماه از راه سایت نمایشگاه کار به نشانی https: //daneshkar.net/employer-job-fair/job_۱۴۰۱_۱ اقدام نمایند.
به گزارش روابط عمومی پارک فناوری پردیس، یکی از دغدغه های دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاهی، گذراندن دوره کارآموزی و یافتن شغل مناسب و در رابطه با رشته تحصیلی است. از طرفی، یکی از بزرگ ترین و اصلی ترین مشکلات صنایع و شرکتهای دانش بنیان، جذب نیروی انسانی توانمند است.
یکی از روش های پر کردن این خلأ که در خیلی از کشورهای دنیا معمول است، برگزاری نمایشگاه های کار و کارآموزی به منظور ملاقات و ارتباط مستقیم کارفرما و کارجو در جهت شناخت و ارزیابی از یکدیگر است.


منبع:

1401/03/12
23:15:41
5.0 / 5
429
تگهای خبر: آموزش , آنلاین , خدمات , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۱
Link website