خیرین برای توسعه شرکت های دانش بنیان گیلان آستین بالا زدند

خیرین برای توسعه شرکت های دانش بنیان گیلان آستین بالا زدند

لینک وبسایت: رشت _ ایرنا_ خیرین برای مساعدت با توسعه علم و فناوری استان گیلان و کوشش برای معرفی محصولات دانش بنیان به بازارهای داخلی و صادراتی امروز شنبه در پارک علم و فناوری گیلان قرارداد منعقد نمودند.


به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری گیلان، مدیر تجاری سازی و سرمایه گذاری پارک علم و فناوری گیلان اظهار داشت: تفام نامه چهار جانبه ای برای همکاری در حهت شبکه سازی با هدف توسعه علم و فناوری استان به امضاء رسیده است.
مرجان میرزنده دل اضافه کرد: انعقاد تفاهم نامه همکاری مشترک میان پارک علم و فناوری و کارخانه نوآوری گیلان از یک سو و انجمن خیرین علم و فناوری ایرانیان و شرکت نیکان تجارت و توسعه صادرات ایلیا از استان تهران از سویی دیگر طرفین این تفاهمنامه هستند.
وی گفت: همکاری در جهت اشتراک گذاری و تحویل اطلاعات شبکه ها و ارتباطات حائز ارزش اقتصادی طرفین، فراهم آوردن زمینه های تجاری سازی محصولات دانش بنیان گیلان و تلاش در جهت معرفی و بازاریابی محصولات فناورانه شرکت های دانش بنیان استان به سرمایه گذاران و ورود به بازارهای داخلی و خارجی از دیگر اهداف امضاء این تفاهمنامه است.
مدیر تجاری سازی و سرمایه گذاری پارک علم و فناوری گیلان با اشاره به برنامه های پاک علم و فناوری گیلان در امتداد توسعه زیست بوم فناوری استان اضافه کرد: شبکه سازی و ایجاد درگاه های ارتباطی وظیفه اصلی است که با ایجاد زمینه های مناسب در زمینه تجاری سازی کسب و کارهای نوآورانه بتوانیم شاهد توسعه زیست بوم فناوری استان باشیم.
وی بیان داشت: انعقاد تفاهمنامه ها برای توسعه همکاری در ابعاد ملی حتی فرامنطقه ای و بین المللی می تواند بستری مناسب را برای بازاریابی محصولات دانش بینان فراهم آورد ضمن این که در ایام آینده شاهد همکاری چند جانبه ای برای مساعدت با سرمایه گذاری فراملی در زمینه فناوری اطلاعات و تجاری خواهیم بود.
مدیر تجاری سازی و سرمایه گذاری پارک علم و فناوری استان گیلان گفت: تمام تلاش این است که بتوانیم با شبکه سازی در سطح ملی، زمینه های مناسبی برای توسعه سرمایه گذاری، مشاوره های اقتصادی و حضور در بازارهای داخلی و خارجی ایجاد نماییم.
۷۳ شرکت دانش بنیان در استان گیلان فعال است.


منبع:

1401/02/28
22:42:05
5.0 / 5
370
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۴
لینک دوستان لینك وبسایت
Link website