تعریف ۴ خدمت جدید تجاری سازی برای فناوران نانو

تعریف ۴ خدمت جدید تجاری سازی برای فناوران نانو

به گزارش لینک وبسایت «بازاریابی دیجیتال»، «راه اندازی صدور بیمه نامه خرید مسئولیت کالا، مصالحه» و «ارجاع به داوری مشکلات حقوقی» و «طراحی نرم افزار اداری مالی و کسب وکار» چهار خدمت جدید تجاری سازی در حوزه نانو است که برای شرکت ها و فناوران نانویی تعریف شد.


به گزارش گروه علم وآموزش ایرنا از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، در یک سال گذشته با عنایت به نیازهای شناسایی شده شرکتهای مورد حمایت ستاد توسعه فناوری نانو معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، چهار خدمت تجاری سازی جدید برای شرکت ها و فناوران نانویی تعریف شد تا روند تبدیل ایده به محصول برای آنها تسهیل شود.
این خدمات به شرکت ها و صاحبان ایده کمک کرده است تا بتوانند با استناد به این خدمات، بازار محصولات خویش را توسعه دهند. همینطور در این زمان، ۱۵۵ کارگزار خدماتی به صورت حقیقی و حقوقی در حوزه های مختلف تجاری سازی با خدمات فناوری تا بازار ستاد نانو همکاری داشته اند. در این بین ۳۲ کارگزار برای اولین بار در سال ۹۹ همکاری خویش را با موسسه خدمات فناوری تا بازار آغاز کردند.
خدمات فناوری تا بازار ستاد نانو در حوزه عرضه خدمات توسعه فناوری مورد نیاز فناوران و شرکتهای دانش بنیان، پشتیبانی از کارگزاران عرضه خدمات فناوری در جهت پرورش آنها و کمک به فرآیند تجاری سازی فعال است.


منبع:

1400/10/23
11:36:21
5.0 / 5
578
تگهای خبر: آموزش , خدمات , دیجیتال , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۲
لینک دوستان لینك وبسایت
Link website