معاونت علمی اعلام كرد؛

بهره مندی شرکت های دانش بنیان از 6 هزار خدمت صادراتی

بهره مندی شرکت های دانش بنیان از 6 هزار خدمت صادراتی

لینک وبسایت: کریدور توسعه صادرات و تبادل فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری اعلام نمود تا حالا 6 هزار و 529 خدمت به شرکت های دانش بنیان جهت صادرات ارائه کرده است.به گزارش لینک وبسایت به نقل از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، با حمایت های ارائه شده توسط این مرکز، ۲ هزار شرکت توانستند محصولات و خدمات خودرا در بازارهای جهانی ارائه نمایند. تولیداتی که با استفاده از فناوری های پیشرفته و اتکا به توان داخلی عرضه شدند و با عنایت به کیفیت بالایی که دارند قابل فروش در بازار جهانی نیز هستند.
بر همین اساس کریدور توسعه صادرات و تبادل فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با پشتیبانی از این محصولات، در تلاش است تا بازاری باارزش و سودده برای آنها ایجاد نماید. این کار را نیز بعد از شناسایی بازار مطلوب این محصولات و شناسایی مشتریان بالقوه و بالفعل آنها انجام می دهد و بعد از معرفی این تولیدات به کشورها، مبادرت به بازارسازی و صادرات آنها می کند.
بسیاری از این شرکتها با وجود تولید محصولات و ارائه باکیفیت خدمات، به علت عدم آشنایی با آداب و رسوم بازارهای جهانی، در صادرات چندان موفق عمل نمی کنند؛ اما معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با ارائه آموزش ها و مشاوره های لازم به این مجموعه ها، آنها را آماده حضور در بازار بین المللی و فروش محصولاتشان می کند.
این خدمات تا حالا ۲ هزار مشتری از سمت مجموعه ها و شرکتهای دانش بنیان و خلاق داشته است و کریدور توسعه صادرات و تبادل فناوری معاونت علمی و فناوری نیز به آنها بیش از ۵ هزار خدمت صادراتی ارائه کرده است.
خدماتی چون توسعه بازار، توانمندسازی، مشاوره های تخصصی، بازاریابی و بازارسازی، اطلاع رسانی و تبلیغ، تحقیقات بازار، اعزام هیات های تجاری به نمایشگاه های تخصصی و غیره به این متقاضیان ارائه می شود.


منبع:

1400/09/19
21:20:34
5.0 / 5
490
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
Link website