بنیاد ملی نخبگان از رساله ها و رساله های دانشجویان حمایت می کند

بنیاد ملی نخبگان از رساله ها و رساله های دانشجویان حمایت می کند

بنیاد ملی نخبگان در اطلاعیه ای اعلام نمود از رساله ها و رساله های دانشجویان در موضوعات در رابطه با اجتماع و نظام نخبگانی کشور حمایت می کند.


به گزارش گروه علم و آموزش ایرنا از بنیاد ملی نخبگان، معاونت آینده سازان بنیاد ملی نخبگان در راه اجرای مأموریت های خود در زمینه برنامه ریزی و سیاستگذاری برای اجتماع نخبگانی آینده ساز کشور بر مبنای الزامات سند استراتژیک کشور در امور نخبگان (راهبرد کلان ۴ سند)، از رساله های مقطع کارشناسی ارشد و رساله های مقطع دکتری در چندین محور پژوهشی (با تمرکز بر حوزه آینده سازان و دانشجویان مستعد برتر) حمایت می کند.
دانشجویان علاقمند به تدوین رساله و رساله در این موضوعات، می توانند بعد از هماهنگی با استاد راهنمای مد نظر، «کاربرگ کلیات طرح نامة آخر نامه/ رساله در زمینه های در رابطه با نظام نخبگانی و اجتماع آینده سازان» را تکمیل و به نشانی الکترونیکی دفتر برنامه ریزی و نظارت آینده سازان (research@bmn.ir) ارسال نمایند.
بر این اساس بعد از بررسی های لازم، در صورت موافقت برای پشتیبانی از رساله، هماهنگی های لازم برای اقدامات بعدی، از جانب دفتر برنامه ریزی و نظارت آینده سازان صورت گیرد.
علاقمندان برای دریافت اطلاعات دقیق تر می توانند به سایت بنیاد ملی نخبگان به آدرس https: //www.bmn.ir/مراجعه کنند.


منبع:

1400/09/07
14:24:49
5.0 / 5
687
تگهای خبر: آموزش , الكترونیك , كاربر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
لینک دوستان لینك وبسایت
Link website