همه به رویدادهای هفتگی کافه انرژی دعوت هستند

همه به رویدادهای هفتگی کافه انرژی دعوت هستند

به گزارش لینک وبسایت رویدادهای هفتگی کافه انرژی در شتابدهنده تخصصی نفت، گاز و انرژی واقع در پارک علم و فناوری دانشگاه شهید بهشتی انجام می شود. این رویداد مجانی بوده و همه به آن دعوت هستند.


به گزارش دانشگاه شهید بهشتی کافه انرژی یک دورهمی برای استارت آپ ها، کار آفرین ها و افراد دارای ایده های نو در حوزه نفت، گاز و انرژی است. حضور برای همه علاقه مندان، سرمایه گذاران، ایده پردازان، استارت آپ ها و صاحبان کسب وکار موضوعه آزاد و رایگان اما رزرو الزامی است.
فقدان تعامل و پیوند میان تیم های فناور و کارفرمایان حوزه نفت، گاز و انرژی جهت رفع نیازهای فناورانه، فقدان ارتباط و پیوند بین ایده پردازان و سرمایه گذاران و ایجاد ارتباط میان آموخته های دانشگاهی متناسب با بازار کار در زمینه نفت، گاز و انرژی باعث شده تا یک شتابدهنده تخصصی نفت، گاز و انرژی، واقع در پارک علم و فناوری دانشگاه شهید بهشتی با برگزاری رویداد های هفتگی عمومی، تحت عنوان کافه انرژی به گردهمایی دوستانه در غالب فضایی غیر رسمی، متشکل از متخصصان حوزه نفت، گاز و انرژی، کارآفرینان و سرمایه گذاران بمنظور تبادل نظر و توسعه استارت آپ های این حوزه بپردازد.
هدف این شتابدهنده از برگزاری رویداد کافه انرژی شبکه سازی و توسعه ایده های نوآورانه در زمینه های نفت، گاز و انرژی همراه با ارائه راهکارهای نوآورانه و فناورانه، شناسایی افراد با ایده های مطرح و نوآور و آشنایی دانشجویان با فناوری های دانش بنیان و نوظهور در صنعت نفت، گاز و انرژی است.
حضور برای همه علاقه مندان آزاد است و می توانند برای ثبت نام به آدرس www.evand.com/events/energycafe مراجعه و نام خودرا در لیست رزرو قرار دهند.منبع:

1400/07/07
09:15:56
5.0 / 5
647
تگهای خبر: استارت آپ , فناوری , متخصص , هك
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
Link website