دروغ جدید درباره واکسن برکت

دروغ جدید درباره واکسن برکت

رئیس مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی ستاد اجرایی فرمان امام (ره) در مورد مطلب منتشرشده در فضای مجازی در خصوص تزریق واکسن سینوفارم توسط مدیران و کارکنان شرکت برکت در فضای مجازی، موضع گیری و در صفحه توییتر خود اعلام نمود که این مورد ˮدروغ جدید در باره واکسن برکتˮ است.


به گزارش لینک وبسایت به نقل از ایرنا، به تازگی فردی در فضای مجازی نوشت که به مدیران و کارکنان شرکت برکت واکسن سینوفارم زدند.
این مبحث علاوه بر این که از جانب حجت نیکی ملکی رئیس مرکز اطلاع رسانی ستاد اجرایی فرمان امام تکذیب شد، یکی از کارکنان شرکت برکت هم در پاسخ به این مطلب در فضای مجازی اعلام نمود که "بنده تو خط تولید واکسن برکت دارم کار می کنم و با تمامی همکارانم دو دز واکسن برکت را زدیم"
نیکی ملکی همینطور به روند تولید واکسن کرونا اشاره و در صفحه شخصی خود اعلام نمود که تعداد تولید واکسن کووایران برکت تا روز گذشته (هشتم شهریور) به حدود هشت میلیون دز رسیده است.
وی اعلام نمود که تعداد واکسن تحویلی به وزارت بهداشت تا این مدت هم حدود چهار میلیون و ۲۰۰ هزار دز است.
به گزارش لینک وبسایت به نقل از خبرگزاری ایرنا، مطالعات بالینی مرحله سوم واکسن ایرانی کرونا به نام "کوو ایران برکت" پنجم اردیبهشت در هتل ارم تهران آغاز و طی آن این واکسن به سه داوطلب، دکتر مینو محرز عضو ستاد ملی مقابله با کرونا و متخصص بیماری های عفونی، حسینعلی شهریاری نماینده مردم سیستان و بلوچستان و رئیس کمیسیون بهداشت مجلس شورای اسلامی و محمدعلی امیرزرگر ایمونولوژیست و استاد بازنشسته دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی تهران تزریق شد.
فاز سوم مطالعه بالینی روی جمعیت ۲۰ هزار نفری در ۶ شهر انجام شد. از مجموعه داوطلبان مرحله سوم تست بالینی ۱۱ هزار و ۵۰۰ نفر در شهرهای تهران و کرج و مابقی از چهار شهر بوشهر، اصفهان، مشهد و شیراز هستند.


منبع:

1400/06/11
10:29:59
5.0 / 5
689
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۵
Link website