با حضور شركت های دانش بنیان؛

نمایشگاه صنایع سبک و ساختمان ایران در عمان

نمایشگاه صنایع سبک و ساختمان ایران در عمان

لینک وبسایت: اولین نمایشگاه تخصصی صادراتی ایران در زمینه صنایع سبک و ساختمان آذرماه امسال در محل نمایشگاه های بین المللی کشور عمان انجام می شود.


به گزارش لینک وبسایت به نقل از خبرگزاری ایرنا، با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، گروه مکران و سازمان منطقه آزاد چابهار، اولین نمایشگاه تخصصی صادراتی ایران در زمینه صنایع سبک و ساختمان ۱۰ تا ۱۳ آذرماه ۱۴۰۰ با حضور شرکت های دانش بنیان در محل نمایشگاه های بین المللی کشور عمان برگزار می گردد.
بنابر اعلام معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری ارتقای فرصت های سرمایه گذاری در عمان با دعوت تجار و تبلیغات گسترده در رسانه های محلی این کشور یکی از اهداف مهم برگزاری این نمایشگاه است.
اعمال ۳۰ دلار تخفیف بابت هر متر مربع برای شرکت های دانش بنیان با معرفی نامه معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و پارک های علم و فناوری همچون مزایای حضور در این نمایشگاه است.
بر اساس اعلام معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، هم اکنون بیش از ۷ هزار شرکت دانش بنیان و خلاق در کشور فعالیت و خدمات و محصولات فناورانه ای به جامعه ارائه می کنند.
توسعه بازار داخلی و رونق صادرات این محصولات دارای فناوری های پیشرفته همچون اهدافی است که در معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری دنبال می شود.
برگزاری اولین نمایشگاه تخصصی توانمندی های صادراتی ایران نیز با هدف معرفی توانایی ها و کوشش های دانش بنیان و خلاق به بازارهای بین المللی برگزار می گردد.
علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند به آدرس اینترنتی https: //tesc.ir/ مراجعه کنند.


منبع:

1400/05/27
23:37:13
5.0 / 5
580
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
Link website