۳ محصول حوزه علوم شناختی ارائه شد

۳ محصول حوزه علوم شناختی ارائه شد

به گزارش لینک وبسایت ۳ محصول حوزه علوم شناختی که توسط شرکتهای دانش بنیان عضو پارک فناوری پردیس به تولید رسیده اند در رویدادی معرفی گشتند.به گزارش لینک وبسایت به نقل از مهر، در جهت توسعه بازار شرکتهای عضو پارک فناوری پردیس رویدادی با هدف معرفی ۳ محصول دانش بنیان حوزه علوم شناختی برگزار گردید.
«فیورگجت» بعنوان دستیار پایش پیوسته، تحلیل و اشتراک دمای بدن بعنوان نخستین محصول در این رویداد ارائه شد. این محصول به منظور رفع نقصها روش های موجود و آگاه به داده های جمعیت شناسی کشور و آمارهای بالینی، روشی یکپارچه و جامع را برای اندازه گیری دمای بدن مبتنی بر تکنولوژی اینترنت اشیا عرضه می کند.
فیورگجت ابزارکی پوشیدنی است که با پدی مخصوص به زیربغل یا کشاله ران می چسبد و دمای بدن را به صورت پیوسته پایش می کند.
دومین محصول عرضه شده در این مراسم، مجموعه نرم افزارهای ساخته شده ای است که با پردازش سیگنال مغزی دریافت شده از گجت پوشیدنی دو شاخص استرس و تمرکز را اندازه گیری کرده و راهکارهای مدیریت استرس و افزایش تمرکز را به افراد عرضه می کند. این ابزار به صورت کمکی برای روانشناسان جهت تسریع پروتکلهای درمانی و اندازه گیری دقیق مورد استفاده می گیرد.
تجهیزات ثبت سیگنال پزشکی، سومین دستگاهی است که در این مراسم رونمایی گردید. این دستگاه در تشخیص مناطق درگیر مغز در حملات صرع نقش مهمی ایفا می کند.
محصولات شرکت نه تنها از نظر قیمت بلکه از نظر کیفیت هم با نمونه های خارجی قابل رقابت هستند.


منبع:

1400/05/19
00:07:12
5.0 / 5
610
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۴
Link website