۲۴۹ كیلومتر با یك بار شارژ؛

ركورد پرواز با تاكسی هوایی برقی شكسته شد

ركورد پرواز با تاكسی هوایی برقی شكسته شد

یک شرکت تجاری از ثبت رکورد پروازی جدیدی برای تاکسی هوایی برقی تولیدی خود آگاهی داد. این محصول با یک دفعه شارژ توانسته مسیری 249 کیلومتری را طی نماید.به گزارش لینک وبسایت به نقل از نیواطلس، تاکسی هوایی برقی تولیدی شرکت جابی این مسیر ۲۴۹ کیلومتری را طی مدت ۷۷ دقیقه طی کرده و برای صرفه جویی در مصرف انرژی پروسه نشست و برخاست را بصورت عمودی انجام داده است.
هدایت این تاکسی هوایی ازراه دور و توسط یکی از خلبانان ارشد این شرکت به نام جاستین پینز انجام شده است. پس از بلندشدن عمودی، بال های این هواپیما فعال شده و شش پره نیز به کمک آن آمده است.
باتری این هواپیما از جنس باتری های لیتیومی است. کاتد این باتری از نوع ۸۱۱ ان ام سی و آند آن از جنس گرافیت است. انتظار می رود تاکسی هوایی مورد اشاره بتواند با باتری های مورد اشاره بیش از ۱۰ هزار بار پرواز عادی را انجام دهد.
شرکت جابی از چهار سال قبل فعالیت جدی خودرا برای تولید تاکسی های پرنده برقی آغاز نموده و در سالهای اخیر برای ارتقای کیفیت و میزان شارژ باتری های این تاکسی ها تلاش زیادی کرده است. البته باید توجه داشت این پرواز بدون حضور سرنشین انجام شده و بطور قطع افزایش بار سبب کاهش مسافت طی شده خواهد شد. هنوز مشخص نیست استفاده تجاری از این محصول چه زمانی و با چه هزینه ای ممکن می شود.

1400/05/08
14:10:59
5.0 / 5
516
تگهای خبر: شركت , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۵
لینک دوستان لینك وبسایت
Link website