پلت فرم نوین و هوشمند استخدام نیروی كار رونمایی گردید

پلت فرم نوین و هوشمند استخدام نیروی كار رونمایی گردید

به گزارش لینک وبسایت پلت فرم نوین استخدام نیروی کار امروز دوشنبه در رویداد مجازی راهکارهای مدیریت منابع انسانی رونمایی گردید.


پلتفرم نوین و هوشمند استخدام در بازار کار با عنوان ایران HR بوسیله ی یک شرکت دانش بنیان طراحی و به راه افتاده است، در این پلت فرم رزومه افراد جویای کار بارگذاری می شود و کارفرمایان هم با انتشار آگهی نیاز سازمانی خویش را معرفی کرده و می توانند افراد مورد نیاز خود در شغل مورد نظر را از راه این پلت فرم هوشمند جذب کنند.
به گفته یاسر نثاری دبیر علمی این رویداد از راه این پلت فرم نوعی ارتباط مستقیم بین افراد جویای کار و کارآفرینان ایجاد می شود.
وی بیان نمود: حدود ۵۰۰ شرکت ایرانی با این پلت فرم و عرضه آماری از اولویت کارفرمایان در جذب نیروی کار و چالش های موجود در استخدام همکاری کردند، امیدوار یم که فرآیند استخدام نیروهای کار سهل تر و اصولی تر گردد و از هدر رفتن نیروهای انسانی جلو گیری به عمل آید.
در رویداد مدیریت منابع انسانی امروز که در سالن همایش کتابخانه ملی برگزار شد موضوع هایی از قبیل نقش رهبری در مدیریت و توسعه منابع انسانی سازمان های بزرگ (موردکاوی ریتیل)، راهکارهایی برای جذب، استخدام و مدیریت منابع انسانی، جذب استعداد در شرکتهای نوآور و استارتاپ ها، برند کارفرمایی، نقطه عطف فرآیند جذب، جذب استعداد در نسل Z و گوش شنوای سازمانی در چارچوب سخنرانی و پنل ارائه شد.
نسل زد (Z Gin) به فرزندان بشر در دوره ای گفته می شود که از وقتی چشم به جهان گشوده اند در اطراف خود به صورت گسترده ای با فناوری های پیشرفته ای نظیر وب جهان گستر، شبکه های اجتماعی، پیام رسانی فوری، خدمات پیام کوتاه، ام پی تری پلیرها، تلفن های همراه، و یوتیوب مواجه بوده اند. بنابراین برخی به این نسل نام شهروندان دیجیتال داده اند.
1400/04/23
11:15:25
5.0 / 5
614
تگهای خبر: خدمات , دیجیتال , شركت , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
لینک دوستان لینك وبسایت
Link website