ارائه بیش از ۱۳ هزار محصول در فن بازار

ارائه بیش از ۱۳ هزار محصول در فن بازار

لینک وبسایت: دبیر شبکه فن بازار ملی ایران از شناسایی 13هزار محصول فناورانه از سراسر کشور در فن بازار آگاهی داد.به گزارش لینک وبسایت به نقل از معاونت علمی و فناوری، محمدصالح خالقی با اشاره به اینکه رفع نیاز تجاری سازی برای صاحبان فناوری از یک سو و رفع نیازهای متقاضیان از طرف دیگر، مهم ترین هدف فن بازارهای منطقه ای است، عنوان کرد: با شروع کار فن بازار ملی ایران با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، توجهی جدی به رفع نیازهای فناورانه صورت گرفت.
خالقی با اشاره به اینکه تا کنون بیش از ۴۳۰ تقاضای فناوری از طرف صاحبان صنایع، شرکتها و پژوهشگاه ها به ثبت رسیده است، افزود: عمده محصولاتی که در فن بازارها ارائه می شود، محصولات دانش بنیان و فناور ایران ساخت هستند.
وی اشاره کرد: فن بازارها بستری برای شناسایی فناوری ها توسط سرمایه گذاران بخش خصوصی را برای اینکه بتوانند روی این محصولات و فناوری ها سرمایه گذاری کنند فراهم می آورد.
دبیر شبکه ملی فن بازار به ثبت بیش از ۱۳هزار محصول و فرآورده دانش بنیان ایران ساخت در فن بازار اشاره نمود و اضافه کرد: تا اختتام خردادماه امسال، ۴هزار و ۳۰۰ شرکت دانش بنیان، خلاق و فناور بیش از ۱۳هزار و ۹۰۰ محصول و فرآورده را در شبکه ملی فن بازار ایران به ثبت رسانده اند که تعداد تقاضاها برای فناوری یا محصولات ارائه شده از ۴۳۰ فراتر رفته است.


منبع:

1400/04/10
22:36:43
5.0 / 5
604
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
لینک دوستان لینك وبسایت
Link website