رویداد توسعه صادرات برای دانش بنیانها

رویداد توسعه صادرات برای دانش بنیانها

به گزارش لینک وبسایت رویداد توسعه صادرات با هدف کاربردی کردن حضور دانش بنیان ها در بازارهای جهانی برگزار می گردد.به گزارش لینک وبسایت به نقل از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، «رویداد توسعه صادرات» با هدف پشتیبانی از افراد و شرکتهای مستعد برای ورود به بازار پروژه های برون سپاری شده بین المللی ۹ تیرماه توسط مرکز تعاملات بین المللی علم و فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار می گردد.
محور اصلی این رویداد آشنایی بیشتر با مفاهیم برون سپاری پروژه ها و نحوه دریافت و شناخت فرهنگ بازار بین المللی و راهکارهای حل مشکلات ناشی از تحریم است و «فریلنسرها»، «افراد جویای مهارت در این حوزه» و «افراد دارای مهارت فنی در حوزه های فناوری اطلاعات و صنایع خلاق و شرکتهای خلاق و دانش بنیان مخاطبان اصلی» هم مخاطبان اصلی آن هستند.
افراد و شرکتهای مستعد ورود به بازار بین المللی تا ۴ تیرماه فرصت دارند در این رویداد ثبت نام کنند و از کد تخفیف ۸۰ درصدی هلدینگ گرین وب و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برخوردار شوند.
معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری طی این چند سال، رویدادهای گوناگونی را با هدف توسعه صادرات و ایجاد بازار بین المللی برای محصولات دانش بنیان برگزار کرده است. رویداد توسعه صادرات هم با نگاه به بازارهای جهانی در تلاش است تا ظرفیت های موجود صادراتی شرکتهای دانش بنیان و خلاق را شناسایی کند و به این بازار پیوند بزند.

1400/04/05
23:34:59
5.0 / 5
535
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
Link website