آخر خرداد آخرین فرصت ثبت نام در پنجمین همایش ملی علوم و نانوفناوری

آخر خرداد آخرین فرصت ثبت نام در پنجمین همایش ملی علوم و نانوفناوری

لینک وبسایت: ۳۱ خرداد آخرین فرصت ارسال چکیده مقالات پنجمین همایش ملی و کارگاه های تخصصی علوم و فناوری نانو است که بصورت مجازی، به میزبانی دانشگاه صنعتی امیرکبیر به نمایندگی از انجمن نانوفناوری ایران برگزار می گردد.


به گزارش روز سه شنبه ستاد توسعه فناوری نانو، انجمن نانو فناوری ایران بعنوان یکی از بزرگ ترین متولیان امر ترویج نانوفناوری در کشور و یکی از پویاترین انجمن های علمی در جهت دستیابی به اهداف عالی مصوب خود در زمینه اعتلای این شاخه نوین علمی در کشور، سلسله همایش های ملی و کارگاه های آموزشی علوم و فناوری نانو معروف به NCWNN را برگزار کرده است.
پنجمین دوره این همایش به علت شیوع کووید-۱۹ در ایام ششم تا نهم شهریور ماه ۱۴۰۰ توسط انجمن نانو فناوری ایران و دانشگاه صنعتی امیرکبیر به صورت مجازی برگزار می گردد.
محورهای این دوره از همایش عبارتند از: نانومواد/نانوساختارها/سنتز و کاربرد، نانوفناوری/انرژی و محیط زیست، نانوفناوری/ پزشکی و داروسازی، محاسبات و مدل سازی در مقیاس نانو، نانوفناوری/تجاری سازی/اقتصاد و بازار.
آخرین مهلت ارسال چکیده مقالات و آخرین فرصت ارسال پوستر و عرضه نهایی ۳۱ خردادماه در نظر گرفته شده و علاقه مندان باید به وبسایت این همایش به آدرس http: //ins-conf.ir رجوع کنند.
مقالات برگزیده در دو مجله دنیای نانو و نانومقیاس به چاپ خواد رسید، همایش دارای نمایه ISC است، شرکت در سخنرانی ها، همراه با اعطای گواهی حضور خواهد بود.منبع:

1400/03/19
10:29:22
5.0 / 5
477
تگهای خبر: آموزش , اقتصاد , فناوری , كاربر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
Link website