از سوی معاونت علمی و فناوری؛

پارك فناوری پردیس بالاترین میزبان كارآفرینان ایرانی خارج از كشور شد

پارك فناوری پردیس بالاترین میزبان كارآفرینان ایرانی خارج از كشور شد

لینک وبسایت: مرکز تعاملات بین المللی معاونت علمی اعلام نمود پارک فناوری پردیس بعنوان بالاترین پایگاه میزبان متخصصان و کارآفرینان ایرانی خارج از کشور است.به گزارش لینک وبسایت به نقل از پارک فناوری پردیس، تازه ترین رتبه بندی اعلام شده از طرف مرکز تعاملات بین المللی معاونت علمی و فناوری درباره بالاترین پایگاه های میزبان متخصصان و کارآفرینان ایرانی نشان میدهد پارک فناوری پردیس در میان دیگر پارک های فناوری بهترین عملکرد را در میزبانی از متخصصان و کارآفرینان ایرانی خارج از کشور ثبت کرده است.
در این ارزیابی، پژوهشگاه دانش های بنیادی، پژوهشکده فناوری تولیدات گیاهی دانشگاه شهید باهنر کرمان و پژوهشکده فناوری اطلاعات و ارتباطات پیشرفته دانشگاه صنعتی شریف رتبه های اول تا سوم را در بین پژوهشگاه ها و موسسات تحقیقاتی در جذب ایرانیان کارآفرین از خارج را به خود اختصاص دادند.
تاسیس شرکت نوپا، برگزاری سخنرانی و کارگاه آموزشی و اشتغال در شرکت های فناور، همچون مسیرهای همکاری متخصصان و کارآفرینان ایرانی خارج از کشور با پارک فناوری پردیس است.
برنامه ارزیابی پایگاه ها، برای اولین بار در سال ۹۴ و با همکاری ۵ مرکز علمی و فناوری منتخب با هدف ایجاد پل ارتباطی با پژوهشگران و کارآفرینان برجسته ایرانی خارج از کشور طراحی و اجرا شده است. هم چنین این برنامه در سال ۹۹ با هدف ایجاد رقابت موثر میان پایگاه های میزبان و همین طور هدایت درخواست ها به سمت آنها با عملکرد مطلوب تر اجرائی شده است.
در برنامه ارزیابی بهترین پایگاه های همکار با متخصصان و کارآفرینان ایرانی خارج از کشور، بیش از ۱۲۰ پایگاه تخصصی مورد ارزیابی قرار گرفته است. ارزیابی مرکز تعاملات ببین المللی معاونت علمی و فناوری در این برنامه بر طبق فاکتورهای مورد نظر ستاد توسعه فناوری نانو معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری انجام شده است. «استخراج دقیق شاخص ها و داده های مورد نیاز»، «برطرف کردن نقصها موجود دوره های گذشته»، «جمع آوری اصولی بازخورد متقاضیانِ همکاری با پایگاه ها»، همچون اصول ملاحظه شده در انجام این ارزیابی است.


منبع:

1400/03/08
22:27:40
5.0 / 5
706
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۲
لینک دوستان لینك وبسایت
Link website