در دانشگاه علوم پزشكی ایران محقق شد؛

راه اندازی دومین شتابدهنده تخصصی در حوزه سلول بنیادی

راه اندازی دومین شتابدهنده تخصصی در حوزه سلول بنیادی

لینک وبسایت: دومین شتابدهنده تخصصی حوزه سلول بنیادی در دانشگاه علوم پزشکی ایران افتتاح شد.به گزارش لینک وبسایت به نقل از دانشگاه علوم پزشکی ایران، دکتر عباس متولیان معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی ایران در مراسم افتتاح شتاب دهنده تخصصی سلول های بنیادی و پزشکی بازساختی اظهار داشت: این مجموعه، دومین شتاب دهنده تخصصی در دانشگاه علوم پزشکی ایران است و قبل از این شتابدهنده سلامت دیجیتال راه اندازی شده بود.
وی پشتیبانی از تیم های فناور و کمک به ایده های جدید در حوزه سلول های بنیادی و طب بازساختی را از با اهمیت ترین اهداف این شتابدهنده جدید اعلام نمود و اضافه کرد: تیم های فناور بین ۶ ماه تا یکسال وارد پروسه شتابدهی می شوند.
متولیان اظهار نمود: برگزاری دوره های آموزشی، تجاری سازی و بازاریابی همچون اقدامات این مجموعه است تا تیم های فناور بتوانند محصول خودرا به تولید اولیه برسانند.
وی اضافه کرد: در هر دوره ۵ تا ۱۰ تیم فناور در این مجموعه حضور خواهند یافت و در دوره شتابدهی مورد حمایت قرار می گیرند.
متولیان با اعلان اینکه شتابدهنده سلول های بنیادی و پزشکی بازساختی در فضایی به مساحت ۴۸۰ متر مربع در ۲ طبقه راه اندازی شده، اشاره کرد: هزینه ای که تا حالا صرف این شتاب دهنده شده حدود ۲ میلیارد تومان بوده که با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری تامین شده است.


منبع:

1400/01/23
15:12:20
5.0 / 5
524
تگهای خبر: آموزش , دیجیتال , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۱
Link website