توسط یك شركت دانش بنیان محقق می شود؛

ارائه خدمات تخصصی در حوزه تجاری سازی به شركتهای دانش بنیان

ارائه خدمات تخصصی در حوزه تجاری سازی به شركتهای دانش بنیان

لینک وبسایت: یک شرکت دانش بنیان با ارائه خدمات تخصصی در حوزه تجاری سازی و توانمندسازی مسیر تولید محصولات را هموار کرده است.به گزارش لینک وبسایت به نقل از معاونت علمی و فناوری، محمود ولی پور نراقی مدیرعامل یک شرکت دانش بنیان اظهار داشت: این شرکت بعنوان کارگزار نهادهای مانند صندوق نوآوری و شکوفایی، کارهای مختلفی را برای توسعه بازار و توانمندسازی هر چه بیشتر شرکت های دانش بنیان و خلاق انجام می دهد.
مدیرعامل شرکت دانش بنیان اضافه کرد: خود ما بعنوان یک شرکت دانش بنیان، از نیازمندی ها و ظرفیت های بالقوه خیلی از شرکت های این حوزه آگاهی داریم. هم اکنون نیز این شرکت تلاش دارد تا تجربیات ۱۵ ساله خودرا در اختیار شرکت های نیازمند توسعه تجاری و بازار قرار دهد.
ولی پور نراقی افزود: توسعه بازار، عارضه یابی، برنامه ریزی راهبردی، عارضه یابی و تحلیل سیستم همچون تعدادی از خدمات ارائه شده در این شرکت است. هر کدام از این خدمات نیازمند یک تیم حرفه ای است تا بتواند یک مشکل واقعی را حل کنند و شرکت های دانش بنیان و خلاق را یک گام به جلو ببرند.
این فعال دانش بنیان ضمن تاکید بر توجه به رویکردهای علمی در ارائه مشاوره به شرکت های دانش بنیان اظهار داشت: یکی از خدمات ارائه شده، بسته خدمتی توسعه بازار است که یک خدمت کاملاً عملیاتی است. ممکنست یک شرکت برای محصول خود روش های کارآمدی را امتحان نکرده باشد یا آنکه در زمینه دیجیتال مارکتینگ و روش های مشابه، تبحر و تخصص کافی را نداشته باشد.
ولی پور نراقی بیان کرد: بر این اساس، تلاش می شود تا محصول این شرکت دانش بنیان به بهترین وجه ممکن به بازار معرفی شود. بدیهی است در صورتیکه این محصول سود نداشته باشد ما نیز بعنوان شرکت کارگزار، سودی نخواهیم داشت. بنا بر این این شرکت، انگیزه ای بالا در توسعه علمی بازار شرکت های دانش بنیان دارد.
مدیرعامل شرکت دانش بنیان با اشاره به دیگر خدمات این شرکت، بیان کرد: تجاری سازی محصولات نیز بوسیله روش هایی مانند همرسان یا هم سرمایه گذاری انجام می شود. در روش هم سرمایه گذاری، نهادهایی مانند صندوق نوآوری و شکوفایی نیز در تجاری سازی محصول مشارکت خواهند کرد. در روش هم رسانی اما، اتکاء اصلی بر توانایی های مختلف شرکت های دانش بنیان است و این شرکتها به یکدیگر معرفی می گردند تا ظرفیت های خودرا به اشتراک گذارند و یک محصول را تجاری سازی کنند.


منبع:

1400/01/15
23:59:49
5.0 / 5
651
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
لینک دوستان لینك وبسایت
Link website