مدیرارزیابی سرمایه گذاری صندوق نوآوری:

۲۱۲ میلیاردتومان به طرح هم سرمایه گذاری صندوق نوآوری اختصاص یافت

۲۱۲ میلیاردتومان به طرح هم سرمایه گذاری صندوق نوآوری اختصاص یافت

به گزارش لینک وبسایت مدیر ارزیابی سرمایه گذاری صندوق نوآوری و شکوفایی اظهار داشت: از یک سال قبل ۲۱۲ میلیارد تومان بودجه از جانب این صندوق برای اجرای طرح هم سرمایه گذاری با همکاری صندوق های پژوهش و فناوری مصوب شده است.


به گزارش لینک وبسایت به نقل از ایرنا، محمدحسین رضوانیان روز سه شنبه در بیست و یکمین رویداد دوشنبه های استارتاپی با رویکرد فناوری های همگرا به صورت مجازی در محل صندوق نوآوری و شکوفایی اضافه کرد: امروز آخرین رویداد دوشنبه های استارتاپی سال ۱۳۹۹ برگزار می گردد. برگزاری این رویدادهای استارتاپی به یک مفهوم تبدیل گشته است.
وی افزود: صندوق نوآوری و شکوفایی از ۱۸ ماه گذشته طرح "هم سرمایه گذاری" را شروع کرد. این طرح از دو ماه گذشته بر مبنای ۲ مدل با همکاری صندوق های پژوهش و فناوری و شتاب دهنده ها در حال عرضه خدمت به شرکتهای فناور است.
رضوانیان اظهار داشت: در همکاری با صندوق های پژوهش و فناوری، تمرکز بر روی طرح های دارای TRL سطح پنج به بالا است. بر این اساس از یک سال قبل ۱۲۲ طرح از جانب ۲۶ صندوق پژوهش و فناوری از ۱۲ استان کشور به صندوق نوآوری و شکوفایی معرفی شده است.
وی خاطرنشان کرد: هم اکنون از این تعداد طرح ۴۰ طرح مصوب و در فرایند عقد قرارداد است. علاوه بر آن از یک سال قبل ۲۱۲ میلیارد تومان بودجه از جانب صندوق نوآوری در طرح هم سرمایه گذاری برای صندوق های پژوهش و فناوری مصوب شده است.
مدیر ارزیابی سرمایه گذاری صندوق نوآوری و شکوفایی اضافه کرد: در این طرح در صورتیکه عامل تأمین مالی و یا نهاد همکار ۲۰ درصد اعتبارات طرح ها را تأمین کند، صندوق نوآوری و شکوفایی تا ۸۰ درصد نقدینگی مورد نیاز را تأمین خواهد نمود.
رضوانیان در مورد همکاری این صندوق با شتاب دهنده ها در طرح هم سرمایه گذاری، بیان نمود: ابتدا ۶ شتاب دهنده آماده همکاری با صندوق در این طرح بودند که از این تعداد با چهار شتاب دهنده قرارداد منعقد شده است. هم اکنون ۱۱ شتاب دهنده آمادگی خویش را برای مشارکت در این طرح اعلام نمودند که در فرایند ارزیابی قرار دارند.منبع:

1399/12/20
11:33:17
0.0 / 5
356
تگهای خبر: سرمایه گذاری , فناوری , وب
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
Link website