مهلت دریافت چكیده كنفرانس بین المللی پژوهش های نشر تمدید گردید

مهلت دریافت چكیده كنفرانس بین المللی پژوهش های نشر تمدید گردید

لینک وبسایت: دبیرخانه کنفرانس بین المللی پژوهش های نشر: ترجمه و توسعه فرهنگی اعلام کرد، به دنبال استقبال پژوهشگران و اساتید، مهلت دریافت چکیده جهت شرکت در این کنفرانس تا ۲۵ اسفند تمدید گردید.


به گزارش سازمان انتشارات جهاد دانشگاهی، شرکت و عرضه مقاله در کنفرانس بین المللی پژوهش های نشر، بدون هزینه ثبت نام است و چکیده مقالات پذیرش شده در این کنفرانس هم در پایگاه های علمی معتبر نظیر ISC و SID نمایه می شود.
محور اصلی این کنفرانس که ۲۳ فروردین ۱۴۰۰ به همت سازمان انتشارات جهاد دانشگاهی و با همکاری دانشگاه علم و فرهنگ برگزار می شود، آثار پژوهشی در رابطه با حوزه نشر همچون سیاست گذاری نشر، اقتصاد و بازاریابی نشر، فرصت ها و چالش ها در نشر دانشگاهی، مخاطب شناسی، نیازسنجی و تولید محتوا، مالکیت فکری، حقوق معنوی و اخلاق حرفه ای در نشر، فناوری های نرم و سخت در نشر، نشر الکترونیک، ترویج کتاب و فرهنگ کتاب خوانی است.
محور ویژه این کنفرانس هم «ترجمه و توسعه فرهنگی» است که شامل زمینه هایی نظیر نقد، نظریه و روش در ترجمه، تاریخ ترجمه در ایران و جهان، چالش های فرهنگی ترجمه، ترجمه و سیاست گذاری فرهنگی، متون دینی و مسأله ترجمه، مطالعات انتقادی و موردکاوی آثار ترجمه، نهضت ترجمه و نتایج فرهنگی آن در جهان اسلام و کارکردهای فناوری اطلاعات در ترجمه می شود.
علاقه مندان جهت شرکت در اولین کنفرانس بین المللی پژوهش های نشر باید چکیده مقاله خویش را در ۲۰۰ تا ۲۵۰ کلمه تا تاریخ بیست وپنجم اسفند ۱۳۹۹ از راه پایگاه اینترنتی این کنفرانس به نشانی http: //pubconf.isba.ir ارسال نمایند.
علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این رویداد می توانند به پایگاه اینترنتی کنفرانس به نشانی http: //pubconf.isba.ir رجوع کنند و یا با شماره ۰۲۱۶۶۹۵۲۷۲۷ تماس بگیرند.منبع:

1399/12/12
20:57:29
0.0 / 5
524
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۵
لینک دوستان لینك وبسایت
Link website