استارتاپ های حوزه سلامت به كمك سرمایه گذاران خطرپذیر می آیند

استارتاپ های حوزه سلامت به كمك سرمایه گذاران خطرپذیر می آیند

رویداد آنلاین «دوشنبه های استارت آپی» با هدف جذب سرمایه در حوزه سلامت دیجیتال روز دوشنبه 11 اسفند ماه جاری با حضور برخی از استارت آپ ها و شرکت های دانش بنیان این حوزه انجام می شود.


در این رویداد که روز دوشنبه ۱۱ اسفند ماه از ساعت ۱۰ تا ۱۲ به صورت آنلاین برگزار می شود، ۸ استارت آپ حوزه سلامت دیجیتال شامل «مام هود»، «باکیتنی»، «مای تک»، «مجیکاردیو»، «سیواپ»، «فیورگجت»، «آیسا» و «وت وینگ» توانمندی های خودرا به سرمایه گذاران خطرپذیر ارائه می کنند.
همچنین در این رویداد که به همت صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری برگزار می شود، خدمات این صندوق در حوزه سرمایه گذاری تشریح شده و شرایط استفاده از این خدمات به مخاطبان ارائه می شود.
شایان ذکر است حضور در این رویداد به صورت آنلاین و برای عموم رایگان است و علاقه مندان می توانند بوسیله لینک https: //online.inif.ir/ch/demoday در این رویداد حضور یابند.
به گزارش روز شنبه صندوق نوآوری و شکوفایی، متقاضیان همین طور می توانند برای اطلاعات بیشتر با شماره ۰۲۱-۸۶۰۸۸۶۰۹ تماس حاصل کنند.
گفتنی است در طرح هم سرمایه گذاری صندوق نوآوری و شکوفایی، این صندوق منابع مالی را در قالب سرمایه گذاری و نه تسهیلات ارائه می دهد، بطوریکه هر طرحی که عاملان صندوق نوآوری یعنی صندوق های پژوهش و فناوری، حاضر به مشارکت ۲۰ درصدی در آن طرح باشند، صندوق نوآوری و شکوفایی بسته به سطح فناوری و اولویت راهبردی تا ۸۰ درصد از منابع باقیمانده را تامین کرده و در سود و زیان طرح سهیم خواهد بود.


1399/12/12
10:22:28
0.0 / 5
586
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
Link website