معاون علمی و فناوری رییس جمهوری خبر داد:

افزایش ۴۰ درصدی فروش شركتهای دانش بنیان كشور

افزایش ۴۰ درصدی فروش شركتهای دانش بنیان كشور

به گزارش لینک وبسایت ایرنا- معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری اظهار داشت: شرکتهای دانش بنیان کشور پارینه 120 هزار میلیارد تومان و امسال تا کنون نسبت به پارینه 40 درصد بیشتر فروش داشته اند.


سورنا ستاری عصر سه شنبه در حاشیه افتتاح ۹ طرح دانش بنیان در پارک علم و فناوری خراسان رضوی در گفت و گو با خبرنگاران در مشهد اضافه کرد: فروش دقیق شرکتها تیرماه سال آینده و زمانی که اظهارنامه مالیاتی آنها درمی آید مشخص می شود.
وی با اشاره به اینکه شرکتهای دانش بنیان را به اشکال مختلف حمایت می نماییم افزود: هم اکنون ۴۱ شرکت دانش بنیان در بورس حضور دارند.
معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری اظهار داشت: هر تعداد ساختمان به ما تحویل دهند آنها را برای جوانان تجهیز می نماییم و استارتاپهای کوچک را در مراکز نوآوری داخل و خارج دانشگاه مورد حمایت قرار می دهیم و تمامی فرآیندهایی که در حوزه تجاری سازی اتفاق بیفتد را پیگیری می نماییم.
ستاری اضافه کرد: توسعه کارخانه نوآوری مشهد همچون برنامه هایی است که طی چند روز آینده تیمها در آن مستقر می شوند و محلی می شود برای زایش شرکتها و محلی که یک جوان بتواند ایده خودرا به تیم و تیم را تبدیل به شرکت و کسب وکار خودرا راه اندازی کند.منبع:

1399/11/17
13:39:49
0.0 / 5
399
تگهای خبر: فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
لینک دوستان لینك وبسایت
Link website