ستاری مطرح كرد:

معاونت علمی حامی شركتها برای تولیدات در حوزه واكسن كرونا

معاونت علمی حامی شركتها برای تولیدات در حوزه واكسن كرونا

به گزارش لینک وبسایت معاون علمی و فناوری اظهار داشت: معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری نیز در راه تولید واکسن کرونا حامی شرکتها است.به گزارش لینک وبسایت به نقل از معاونت علمی و فناوری، دکتر سورنا ستاری معاون علمی و تکنولوژی امروز در مراسم آغاز تست انسانی واکسن کرونا با اعلان اینکه به دست شرکت های دانش بنیان اقدام بزرگی در حوزه تامین اقلام و تجهیزات فناورانه در حوزه سلامت و خصوصاً مبارزه با کرونا صورت گرفته است، اظهار داشت: شرکت های دانش بنیان نه فقط در تامین و تولید تجهیزات پیشرفته، بلکه در حوزه واکسن نیز دستاوردهای ارزشمندی را برای سلامت کشور به ارمغان آورده اند.
ستاری با اعلان اینکه روند مطالعه و مقدمات واکسن ایران ساخت کرونا توسط این شرکتها از اولین روزها شروع شده است، افزود: گروه های گوناگونی الان بطور جدی در زمینه ساخت واکسن مشغول فعالیت هستند و این کار را زیر نظر ستاد مقابله با کرونا و وزارت بهداشت دنبال می کنند. معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری نیز در این راه حامی این شرکتها است.
رئیس ستاد توسعه زیست فناوری با اشاره به همکاری و ایجاد زمینه های صادراتی برای اقلام فناور تولید شده، اشاره کرد: حاصل تلاش شرکت های دانش بنیان خودکفایی و بی نیازی کامل از واردات در اقلام مورد نیاز مقابله با کرونا است و امروز نیازی نیست که توسط شرکت های دانش بنیان تامین نشود.


منبع:

1399/10/09
23:35:06
5.0 / 5
646
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۲
لینک دوستان لینك وبسایت
Link website