تولید تجهیزات ویژه مصاحبه تلویزیونی ازراه دور در عصر كرونا

تولید تجهیزات ویژه مصاحبه تلویزیونی ازراه دور در عصر كرونا

یک شرکت تجاری تجهیزات ویژه ای برای تسهیل مصاحبه های تلویزیونی ازراه دور ساخته که به خصوص در دوره شیوع ویروس کرونا قابل استفاده می باشد.به گزارش لینک وبسایت به نقل از نیواطلس، با توجه به این که شیوع ویروس کرونا سبب شده تا اعزام گروه های تلویزیونی برای انجام مصاحبه به دیگر شهرها و کشورها ناممکن شود، تولید تجهیزات تلویزیونی ویژه بمنظور تسهیل مصاحبه ازراه دور ضروری به نظر می آید.
تجهیزات مورد اشاره توسط گروهی به سرپرستی ایرا روزنویگ تهیه کننده و کارگردان مشهور تلویزیونی در لس آنجلس تولید شده و متشکل از یک دوربین ویدئویی با دقت ۶K، یک سیستم تامین نور ال ای دی سه تایی با ارتفاع ۹۰ سانتیمتر، دو میکروفون شات گان و لاوالیرو یک صفحه پرتوافکن است که فیلمبرداری بوسیله آن صورت می گیرد. از این صفحه می توان برای تنظیم متن یا لایه های بصری اضافی بر روی تصویر نهایی استفاده نمود.
تجهیزات مورد اشاره دارای ابزاری برای اتصال ویدئویی و صوتی به اینترنت نیز هست و بدین منظور می تواند از کابل یا شبکه های وای فای استفاده نماید. تنظیم دوربین و صدا برای انجام مصاحبه بوسیله این تجهیزات ازراه دور نیز ممکنست و پس نیازی به حضور عوامل به صورت فیزیکی در کنار ابزار مذکور نیست.
فرد مصاحبه شونده بوسیله اینترنت با اپراتور دستگاه در ارتباط خواهد بود و پس از اختتام مصاحبه فایل نهایی با دقت ۶K قابل ارسال با بهره گیری از اینترنت یا به شیوه های دیگر خواهد بود. هزینه کرایه این سیستم ۵۰۰۰ دلار و هزینه خرید کامل آن ۵۵ هزار دلار خواهد بود.

1399/09/30
13:36:07
5.0 / 5
717
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
Link website