به دلیل عملكرد مطلوب در حوزه استارت آپها؛

ستاد اقتصاد مقاومتی از مركز شتابدهی نوآوری قدردانی نمود

ستاد اقتصاد مقاومتی از مركز شتابدهی نوآوری قدردانی نمود

لینك وبسایت: مركز شتابدهی نوآوری از طرف ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی تقدیر گردید.به گزارش لینك وبسایت به نقل از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، مركز شتابدهی نوآوری در پارك فناوری پردیس با پشتیبانی از رویدادهای كارآفرینی گوناگون در سراسر كشور اهتمام دارد تا مفاهیمی مانند كار و تلاش خلاقانه را در بین اقشار جوان تری مانند دانشجویان نهادینه سازد، بی گمان هدف نهایی از چنین فرایندی خلق ثروت و یافتن پاسخی فناورانه برای یك نیاز است.
ایجاد فضاهای اشتراكی برای كار و تاسیس شتابدهنده های نوآوری در كنار فراهم ساختن ابزارها و شرایط لازم، قسمتی از برنامه های كاری این مركز را تشكیل می دهد. مركز شتابدهی و نوآوری اهتمام دارد تا بجای ایفای نقش یك سیاست گذار دولتی، در نقش حلقه واسط میان بخش خصوصی و دولتی ظاهر شود و ارتباط لازم میان این دو را فراهم سازد.
در حال حاضر چهار سال از ابلاغ سیاست های كلی اقتصاد مقاومتی می گذرد. طی این مدت طرح ها و پروژه های مختلفی برای تحقق اهداف آن فعالیت خودرا آغاز نموده اند.
ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی در امتداد اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی و با هدف «یكسان سازی و هماهنگی پروژه های اقتصادی مقاومتی استان ها و پایش عملكرد آنها» سامانه نظام یكپارچه پیشبرد و پایش اقتصاد مقاومتی را طراحی و اجرا كرد.
اطلاعات پروژه های اقتصاد مقاومتی ۳۱ استان كشور، توسط مجریان آنها در این سامانه ثبت گردید و در نهایت ۵ طرح از هر استان بعنوان پروژه های موفق آن استان در زمینه اقتصاد مقاومتی ارائه شد.
مركز شتابدهی نوآوری یكی از پنج طرح برتر استان تهران است كه از ابتدا با هدف تحقق قسمتی از اهداف سیاست های كلان اقتصاد مقاومتی توسط معاونت علمی و فناوری تاسیس شد و الان این موفقیت می تواند نشانه ای بر تایید زحمات جوانان ساعی ایرانی در شركت های دانش بنیان و شتاب دهنده های مستقر در سراسر كشور باشد

1398/07/17
14:16:26
5.0 / 5
3631
تگهای خبر: ابزار , اقتصاد , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
Link website