۷۹۰ آبادی به گستره شبكه روستایی ایرانسل اضافه گردید

۷۹۰ آبادی به گستره شبكه روستایی ایرانسل اضافه گردید

به گزارش لینك وبسایت ایرانسل در نیمه اول امسال، ۷۹۰ آبادی را به مناطق تحت پوشش خدمات مكالمه و اینترنت پرسرعت شبكه تلفن همراه خود افزود.به گزارش روابط عمومی ایرانسل، در نیمه اول سال ۱۳۹۸، آبادی هایی كه تحت پوشش شبكه های2G، 3G و 4G ایرانسل قرار گرفته اند، به ۱۷هزار و ۳۴۹ آبادی رسیده است كه از این تعداد، «۷۹۰ آبادی» در ۶ماهه اول امسال تجهیز شده اند.
این اقدام ایرانسل، منجر به افزایش دسترسی ارتباطی «۶۵۰هزار مشترك» در مناطق روستایی شده است. تا آخر اسفندماه سال ۹۷، حدود ۱۱ میلیون و ۵۰۰ نفر در مناطق روستایی از شبكه ایرانسل بهره می گرفتند و با عنایت به اقدامات انجام شده، تعداد این افراد از مرز ۱۲ میلیون نفر عبور كرده است.
ایرانسل، بعنوان بزرگترین اپراتور دیتای ایران، همواره در تلاش است تا مشتركان تلفن همراه كشور، بهترین و بالاترین خدمات را برای مكالمه و اینترنت پرسرعت همراه، در اختیار داشته باشند تا تجربه بهتری از زندگی دیجیتال به دست آورند.
گسترش شبكه روستایی با حمایت مجری توسعه ارتباطات روستایی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و با استفاده از سهم پروژه «خدمات عمومی اجباری» یا USO (Universal Services Obligation) از درآمد ایرانسل، تأمین شده است تا عدالت ارتباطی مدنظر وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات محقق شود.
2121

1398/07/16
20:39:15
5.0 / 5
3698
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۲
لینک دوستان لینك وبسایت
Link website