حسین زهی:

كاربرد ادبیات نامناسب منجر به اصلاح امور نمی گردد

كاربرد ادبیات نامناسب منجر به اصلاح امور نمی گردد

به گزارش لینك وبسایت یك عضو كمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی تصریح كرد: هر فردی كه بعنوان مسئول جایگاهی دارد نظام او را پذیرفته و از چارچوب های نظارتی عبور كرده است فلذا ما اجازه نداریم با ادبیات نامناسب فردی را تخریب نماییم.


اسماعیل حسین زهی در گفت و گو با ایسنا با اشاره به کاربرد ادبیات نامناسب از جانب بعضی از نمایندگان نسبت به مسؤلان دولتی، بیان نمود: همه ما در جمهوری اسلامی زندگی می نماییم و هر یک از ما نظام جمهوری اسلامی را قبول داریم. هر کسی که مسئولیتی بر دوش دارد قابل احترام است و نباید حرمت اورا بشکنیم.
ایشان در ادامه اظهار نمود: همه از وضعیت کشور خبر دارند و به کار بردن ادبیات نامناسب و توهین به سایر مسؤلان در نهایت تغییری در وضعیت ایجاد نمی نماید. مجلس وظیفه نظارتی را بر عهده دارد اما باید در این راه از ابزارهای قانونی خود استفاده نماید.
نماینده مردم خاش در مجلس خاطرنشان کرد: مجلس باید با تعامل با سایر بخش ها در جهت اصلاح امور حرکت نماید. هر فردی که بعنوان مسئول جایگاهی دارد نظام اورا پذیرفته و از چارچوب های نظارتی عبور کرده است. ما اجازه نداریم با ادبیات نامناسب فردی را تخریب نماییم.
ایشان در ادامه تصریح کرد: طرح سوال، استیضاح و تحقیق همگی ابزارهای نظارتی مجلس است و نظارت هم باید در قالب قانون دنبال شود. کاربرد ادبیات نامناسب جز فراهم کردن فرصتی برای دشمنان و سوءاستفاده رسانه های بیگانه نتیجه ای به دنبال نخواهد داشت.
منبع:

1399/07/12
13:36:23
5.0 / 5
862
تگهای خبر: ابزار , كاربر , وب
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۲
لینک دوستان لینك وبسایت
Link website