در گزارش لینك وبسایت مطرح شد:

توزیع كالا برگ كمك معیشتی در بین ۶۰ میلیون ایرانی

توزیع كالا برگ كمك معیشتی در بین ۶۰ میلیون ایرانی

نماینده رشت در مجلس با اشاره به اینكه كالا برگ به 60 میلیون خانوار شناسایی شده تعلق می گیرد، اضافه كرد: كمك به معیشت مردم در شرایط نامطلوب اقتصادی از برنامه های مجلس یازدهم است.محمدرضا احمدی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به تصویب طرح کمک به معیشت مردم، اظهار نمود: باتوجه به شرایط اقتصادی برنامه ریزی تا ۶۰ میلیون خانوار ایرانی کالا برگ یا کارت الکترونیکی در مبالغ ۶۰۰، ۸۰۰ و یک میلیون تومانی خرید مایحتاج معیشتی دریافت نمایند.
وی با اشاره به تامین اعتبار این طرح و ارجاع آن به کمیسیون برنامه و بودجه برای محکم کاری های بیشتر، اضافه کرد: در تلاش هستیم تا این اتفاق در سریع ترین زمان ممکن و پس از تأیید شورای نگهبان محقق شود تا افراد کم برخوردار از مایحتاج ضروری محروم نشوند.
نماینده رشت در مجلس با اعلان اینکه این اعتبار فقط برای خرید نیازمندی های ضروری و مایحتاج زندگی در نظر گرفته شده است، اظهار داشت: این اعتبار هم بازار خرید و فروش مواد خوراکی را در کشور رونق می دهد و هم خانواده های کم برخوردار نیز از خریدهای ضروری بهره مند می شوند.
احمدی با اعلان اینکه توزیع کالا برگ در بین ۶۰ میلیون خانوار شناسایی شده تعلق می گیرد، اضافه کرد: کمک به معیشت مردم در شرایط نامطلوب اقتصادی از برنامه های مجلس یازدهم است.

1399/07/10
13:23:41
5.0 / 5
1207
تگهای خبر: اقتصاد , الكترونیك , كالا , وب
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
لینک دوستان لینك وبسایت
Link website