اوبر سرویس تاكسی بالگرد عرضه می كند

اوبر سرویس تاكسی بالگرد عرضه می كند

به گزارش لینك وبسایت شركت اوبر سرویسی با بهای ۲۰۰ دلار عرضه كرده تا مسافران را از منطقه منهتن در نیویورك به فرودگاه ببرد.


به گزارش لینك وبسایت به نقل از دیلی میل، شركت اوبر می خواهد با بالگردی در آسمان نیویورك مسافران را از منطقه منهتن به فرودگاه «جان اف كندی» ببرد. این خدمت تاكسی بالگرد Uber Copter نام گرفته است. سرویسUber Copter از ۷ اكتبر شروع می شود و هزینه هر بار سفر با آن به ازای هر نفر ۲۰۰ تا ۲۲۵ دلار است.
هرچند اوبر ادعا می كند این روش مدت زمان سفر را می كاهد اما یكی از خبرنگاران بعد از آزمایش این سرویس اعلام نمود مدت زمان سفر از مركز شهر نیویورك تا فرودگاه در كل( سفر همراه بالگرد در كنار سفر با مترو) ۷۰ دقیقه است. این درحالی است كه مدت زمان سفر باتاكسی در ترافیك معمول شهری هم همین میزان است. البته Uber Copter اولین بار در ماه ژوئن برای اعضای پلاتینیوم و دیاموند سرویس اوبر عرضه شد. اعضای پلاتینیوم و دیاموند اوبر مشتریانی هستند كه بیشتر از ۲۵۰۰ دلار در سرویس های اوبر پول یا اوبرایتس این شركت هزینه می كنند. بالگرد سرویس Uber Copter ظرفیت ۵ مسافر و كیف های دستی همراه آنان را دارد. مسافران پیش از آغاز سفر باید یك ویدئو مخصوص نكات ایمنی را تماشا كنند. اوبر ادعا می كند مدت زمان سفر با بالگرد ۸ دقیقه است و بعد از آن فرد به وسیله نقلیه زمینی منتقل می شود. این در شرایطی است كه رقبای اوبر همچون شركت بلید چنین سرویسی را با قیمت های مشابه عرضه می كنند.

1398/07/13
21:54:09
5.0 / 5
3664
تگهای خبر: سرویس , وب
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۴
Link website